Цікаво знати

Телефон довіри в КРУ

Контрольно-ревізійний відділ у Сокальському районі та м. Червонограді повідомляє, що з метою отримання відомостей про можливі порушення фінансово-бюджетної дисципліни, для одержання інформації про ризикові операції у фінансовогосподарській діяльності об’єктів контролю, для забезпечення прозорості в діяльності органів державної контрольно-ревізійної служби, в Головному контрольно-ревізійному управлінні України (далі – ГоловКРУ) та КРУ у Львівській області запроваджено функціонування «телефону довіри».

Телефон довіри є одним із засобів забезпечення зворотного зв’язку органів державної контрольноревізійної служби з громадськістю. Метою функціонування «телефону довіри» є надання, в межах компетенції, визначених чинним законодавством інформаційноконсультативних послуг (правової допомоги) громадськості з питань здійснення державного фінансового контролю.

Основними завданнями функціонування «телефону довіри» є: надання роз’яснень щодо повноважень органів державної контрольноревізійної служби (далі – ДКРС); фіксація повідомлень про порушення чинного законодавства при витрачанні бюджетних коштів, використанні державного чи комунального майна об’єктами, підконтрольними органам ДКРС; фіксація повідомлень стосовно неправомірних дій (бездіяльності) та рішень службових осіб органів ДКРС при здійсненні ними своїх повноважень.

Зворотний зв’язок органів ДКРС з громадськістю за допомогою «телефонів довіри» забезпечується щодня (крім вихідних та святкових днів) з 9 до 18 години (у п’ятницю з 9 до 16 години 45 хвилин) за номерами телефонів: КРУ у Львівській області – 022722889 та ГоловКРУ України – 0444253818.

Також додатково інформуємо громадян, що відповідно до плану роботи відділу на 3 квартал 2011 року, заплановано проведення ревізій фінансовогосподарської діяльності Червоноградської центральної міської лікарні, Сокальської центральної районної лікарні, Угнівського аграрнобудівельного ліцею та пропонуємо громадянам надати інформацію про можливі порушення фінансовогосподарської дисципліни зазначеними об’єктами (для врахування отриманої інформації при проведенні контрольних заходів).

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.