Головна / Цікаво знати / Телетюнери – безкоштовно

Телетюнери – безкоштовно

Щодо забезпечення громадян засобами приймання сигналів цифрового телерадіомовлення

В Україні вже збудовано і на повну потужність працює телемережа цифрового наземного ефірного мовлення. Це означає, що тепер через звичайну антену можна дивитися безкоштовно понад 20 (незабаром 32) українських телеканалів у високій цифровій якості зображення та звуку. Для приймання цього сигналу необхідно між антеною та телевізором підключити спеціальний пристрій – телетюнер.

Враховуючи важливу соціальну складову процесу переходу на цифрове ефірне мовлення, 21 березня 2012 року Урядом прийнято постанову «Про затвердження порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення населення засобами приймання сигналів цифрового телерадіомовлення».

Зазначеним рішенням Кабінету Міністрів України визначено категорії громадян, які безкоштовно можуть отримати зазначені засоби (телетюнери), а саме: усі інваліди першої та другої групи (у тому числі інваліди війни цих груп); інваліди війни третьої групи; особи, які виховують дитинуінваліда, за умови що дитина проживає разом з ними і не перебуває на повному державному утриманні; особи з малозабезпечених сімей, які отримують державну допомогу згідно із Законом України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»; особи, на яких поширюється право на отримання субсидії для відшкодування витрат на оплату житловокомунальних послуг протягом опалювального періоду 20112012 років.

Для безкоштовного одержання телетюнера, громадяни, що належать до вказаних категорій, повинні до 1 липня 2012 року звернутися до управління праці та соціального захисту населення Сокальської райдержадміністрації з відповідною заявою, довідкою про склад сім’ї та необхідними документами, в залежності від соціального статусу (копію посвідчення інваліда війни, копію довідки МСЕК, копію медичного висновку про дитинуінваліда віком до 18 років, копію свідоцтва про народження дитини.). При зверненні необхідно пред’явити оригінал паспорта та документ із зазначеним ідентифікаційним номером.

Адреса управління: м. Сокаль, вул. Героїв УПА, 11, тел. 72067.

Доставка телетюнерів громадянам буде здійснюватись поштою по мірі надходження заяв громадян до управління праці та соціального захисту населення Сокальської райдержадміністрації, за сформованими списками. Черговість доставки визначатиметься також по мірі надходження заяв. Тобто – хто раніше подасть заяву – той раніше отримає телетюнер.

Безкоштовне надання телетюнерів зазначеним категоріям громадян буде відбуватися за правилом: один телетюнер – на одне житлове приміщення (будинок).

Володимир ОГІНСЬКИЙ, начальник управління праці та соціального захисту населення. 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

two × 5 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!