Цікаво знати

Тепла поризована кераміка Кератерм – якість та доступність

Керамічні блоки Кератерм – це будівельно-кладочні вироби, вироблені найбільшим в Україні Кузминецьким цегельним заводом повного циклу. В якості сировини використовується екологічно чиста глина, що видобувається в місцевих родовищах. Ціна керамоблоков Кератерм вигідно відрізняється від вартості аналогічних матеріалів за рахунок близькості сировинної бази і повністю автоматизованого виробничого процесу. У Львівскій області їх можна придбати в офіційного дилера “Компанія “Моя Хата”. З цінами можна ознайомитись на сайті компанії https://moyahata.org.ua/ua/keramicheskie-bloki-keraterm/

Відмінні характеристики матеріалу

Блоки Кератерм об’єднують собою групу керамічних пустотно-поризованих виробів певного формату, що володіють унікальними ізоляційними характеристиками. За рахунок пористої структури полегшується вага блоку, при цьому залишається високою його міцність. Також мікроскопічні пори сприяють збільшенню теплоізоляційного властивості. Матеріал має правильну геометричну форму, легко піддається обробці, зручний в укладанні. Таким чином, завдяки цільної структурі і точним габаритам використання керамоблоков Кератерм забезпечує економію будматеріалів, розчину і трудовитрат в процесі виконання будівельних робіт.

Переваги використання

Блоки Кератерм розроблені для зведення несучих і каркасних стін, міжкімнатних перегородок при будівництві приватних або комерційних об’єктів. Матеріал підходить для використання в різних кліматичних умовах, не вимагає додаткової ізоляції, не схильний до впливу агресивних чинників. До відмінних переваг виробів відносяться:

  • Енергоефективність. Така якість забезпечується завдяки унікальному розташуванню повітряних порожнин в тілі блоку, які утворюють своєрідний опір як холодного, так і теплого повітря.
  • Відмова від утеплення будівель. Коефіцієнт теплового опору керамоблоков Кератерм становить 3,33 м2 * К / Вт, що виключає необхідність використання зовнішнього утеплювача для стін.
  • Екологічність. Досягається за рахунок використання в процесі виробництва високоякісної глини, без додавання хімічних речовин.
  • Міцність. Значення допустимого тиску на блок Кератерм варіює в межах М100 – М125. Це досить для конструкції стін, які відповідають сучасним вимогам і нормам стійкості.
  • Здатність «дихати». Пориста структура матеріалу забезпечує хороший повітрообмін на мікроскопічному рівні, що запобігає утворенню цвілі або поява грибка в процесі експлуатації будівлі. Середній рівень водопоглинання вироби становить 18%.
  • Фінансова вигода. Ціна керамоблоков Кератерм, запропонована нашою компанією, є найбільш привабливою, як для приватних, так і для великих забудовників. З використанням цього матеріалу можна істотно скоротити витрати на зведення будівель, мінімізувати вартість готової конструкції без втрати якості.

Якщо порівнювати будівельно-кладочні блоки західних і українських виробників, вітчизняна продукція нічим не поступається закордонним аналогам. А при замовленні потрібного обсягу матеріалу в нашій компанії клієнтам пропонується найкраща вартість, якісне обслуговування та вигідні умови доставки.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

twenty − 15 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.