Головна / Цікаво знати / Технологія укладання керамічної плитки

Технологія укладання керамічної плитки

Ні для кого не є секретом, що процес укладання кахлю є дуже трудомісткою і копіткою роботою. У даній справі важливе значення має наявність у майстра наступних якостей: посидючість і акуратність. До того ж у людини, яка займається укладанням керамічної плитки, повинен бути добре розвинений окомір. Однак, людина, яка не має будь-якого досвіду в цій справі, але яка знайома з технологією укладання плитки, при наявність великого бажання повинна впоратися з цим завданням.

План

Перш ніж почати укладати плитку на стіни вашого будинку, слід зняти розміри у кожної стіни. До того ж необхідно буде накреслити на папері хоча б приблизний план укладання кахлю. При цьому варто враховувати, що обрізні плитки повинні розташовуватися тільки по краях підлоги і стіни. Також необхідно стежачи за паралельністю бічних граней в стикуємих плитах враховувати і колір кахлю. Після зняття розмірів і складання плану, можна приступати до вивчення поверхонь, на які ви плануєте робити укладання плитки.

Підготовка всіх поверхонь

Перш, ніж почати укладати керамічну плитку, слід за допомогою схилу перевірити можливі відхилення від вертикалі. З статями справи йдуть набагато простіше. Реалізовувати перевірку підлог слід за допомогою довгого рівня, шляхом прикладання в різних місцях. При цьому пухирець, що знаходиться в колбі, повинен залишатися рівно в центрі. За допомогою рівня можна з легкістю виявити всі наявні нерівності на підлозі. У разі необхідності бажано довести кожну поверхню до задовільного стану, іншими словами зробити їх рівними. Вирівнювання стін слід проводити за допомогою шпателя, в той час як стать вирівнюється бетонної стяжкою.

Укладання плитки

Закінчивши з підготовкою поверхні можна приступати безпосередньо до укладання. Тут спочатку необхідно, слідуючи власним планом, розкласти кахель на підлозі. При такому способі створюється підстава під кахель, який далі буде укладатися на стіну. Після цього, згідно з попередньо складеним планом, починаємо укладати настінну керамічну плитку. Робити укладання кахлю необхідно починати з самого низу і від центру стіни. В процесі роботи не можна забувати про використання рівня. Адже саме даний інструмент є найнеобхіднішим в цій нелегкій справі. І пам'ятайте найголовніше, що якість виконаної роботи на пряму залежить від того, як сильно ви постараєтеся.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

3 + 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!