Цікаво знати

Тканинні ролети – популярний інтер’єр – тренд!

Данина моді чи вибір дизайнерів? Тканинні ролети привертають увагу всіх і неспроста. Вони гармонійно доповнюють основні сучасні стилі інтер’єру. Тканинні ролети – ефективний захист від сонячного світла і розкішний декор приміщення.

З року в рік удосконалюються і перетворюються предмети інтер’єру. Прикраса вікна не є винятком. Більшість споживачів по-старому віддають перевагу традиційним фіранок, не замислюючись про те, що є приголомшлива сучасна альтернатива! Тканинні ролети стали широко популярними в останні роки. Цей факт обгрунтований основними факторами: захист від сонячного світла і сторонніх поглядів, універсальність, доступність, простота догляду і т.д.

Тканинні ролети – ексклюзивне оздоблення приміщення, виглядає завжди сучасно і вишукано. Асортимент пропонованих матеріалів не може бути залишений без уваги, легко вибрати потрібну (бажану) ступінь інтенсивності проникнення сонячного світла.

Тканини для тканинних ролет

Матеріали різноманітні і відрізняються за функціональним призначенням і колірній гамі. Припустимо, одні – мають світловідбиваючої функцією, інші – готові похвалитися обробкою спеціальним просоченням, що захищає від пилу і жиру (широко поширені для монтажу на кухні). Які ж матеріали використовуються для виготовлення тканинних ролет?

  • Однотонні тканини і тканини з друкованим дизайном;
  • Вишукані тканини, наприклад – фактурний жаккард і ін.

Якщо ви прийняли рішення про придбання тканинних ролет, то слід володіти інформацією про щільність пропонованих тканин:

  • Світлонепроникні – говорять самі за себе, повністю блокують проникнення сонячного світла в приміщення;
  • Тканина середньої щільності – затримується 65-75% яскравих нав’язливих променів;
  • Тканина нормальної щільності – затримується 25-35% світла, забезпечує розсіяним світлом.

Що можна сказати про механізм такого виробу?

Механізм управління тканинні ролети простий і надійний, тому виріб володіє довгим терміном експлуатації. За системою управління тканинні ролети діляться на:

  • Тканинні ролети відкритого типу – монтуються, в основному, на стулку вікна. Полотно не захищене нічим і знаходиться «під відкритим небом». Така конструкція за вартістю нижче закритого виду;
  • Тканинні ролети закритого типу -Вал ховається в короб, відповідно і полотно захищене від зовнішніх факторів. Ціна на таку конструкцію вище попереднього вигляду.
  • Виглядає більш гармонійно, створюючи одне художнє ціле.

На ділі будь-яка господиня відзначить простоту догляду за тканинними ролетами, вони не вимагають до себе якогось глобального вкладення сил. Досить при необхідності приділити кілька хвилин і тоді тканинні ролети будуть протягом довгих років служити гідно!

Голос Сокальщини на GoogleNews