Головна / Цікаво знати / Точка зору: окуляри чи контактні лінзи?

Точка зору: окуляри чи контактні лінзи?

Кажуть, що ще двадцять років тому людей, які мають проблеми із зором, було набагато менше. Вірити цьому твердженню чи ні – ваша особиста справа. Однак якщо замислитися над сказаним і постаратися вмістити все це в рамки логіки, то, швидше за все, дане припущення дійсно є правдивим. Ще двадцять років тому люди не знали, що таке комп'ютер, планшет, рідкокристалічний телевізор, смартфон, ноутбук – це досить довгий список, повністю перераховувати який немає ніякого сенсу. Очі сучасного людини постійно знаходяться в напрузі, а тому і проблеми із зором зустрічаються все частіше.

В окулярах і контактних лінзах сьогодні можна побачити і чоловіків, і жінок, і літніх людей, і представників молоді, і навіть маленьких діток. До слова, про окулярах і лінзах. Багатьох цікавить питання: а що ж краще? Чому радять віддавати перевагу лікарі? Давайте розбиратися. Питання, що стосуються протистояння контактних лінз та окулярів, ми задали офтальмологів, які працюють в інтернет-магазині http://glazik.com.ua/, проте чіткої відповіді не отримали. Фахівці в галузі медицини твердо відповіли, що вибрати щось одне між лінзами та окулярами дуже складно. В одних ситуаціях зручніше носити окуляри, а в інших – лінзи. Саме тому медики радять мати в своєму арсеналі і те, й те.

Багато людей боятися переходити на лінзи, мотивуючи цю боязнь сумнівом: мовляв, мені лінзи не підходять. Все це, звичайно, суща дурниця. Контактні лінзи підходять дев'яноста дев'яти відсоткам людей. Відмовитися від цієї інновації варто лише тим, хто страждає підвищеними алергічними реакціями, а також людям, у яких дуже чутлива слизова оболонка очей. Крім того не варто розщедрюватися на таке придбання тим, чиї проблеми із зором не є істотними. Іншими словами, якщо ви одягаєте окуляри лише для того, щоб почитати, або тільки тоді, коли сідаєте за кермо автомобіля, то обмежтеся очками – більш нічого купувати не потрібно.

Окуляри мають досить багато плюсів, але й чимало мінусів, які способи заподіювати носію дискомфорт. ПРО контактні лінзи можна сказати те ж саме. Так, це більш зручний медичний гаджет, однак при всій своїй комфортності лінзи здатні пересушувати рогівку ока. Окуляри з цієї точки зору набагато безпечніші, однак вони здатні погіршити так зване бічний зір. Плюс до всього окуляри здатні пітніти, а значить, вони безпосередньо залежать від погодних умов. Загалом, висновок напрошується сам собою: якщо ви погано бачить людина, не відмовляйте собі в «зорової» атрибутиці!
 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

fourteen − two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!