В останні роки з’являється все більше електричних транспортних засобів. Тепер для автолюбителя виникло нове питання – яку ж зарядну станцію вибрати для автомобіля.
1. ClipperCreek
Зарядна станція для електромобіля ціна – $ 565
Це одна з найбільш універсальних зарядних станцій, які доступні на ринку. Вона працює практично з будь-яким транспортним засобом.
На станції є індикатори, що показують рівень зарядки або помилки в електроживленні. Довжина кабелю – 7,5 метрів. Розрахована зарядна станція на напругу від 210 до 230 вольт і силу струму в 32 ампера.
2. Aerovironment RS EV. Ціна$ 799
Компанія Aerovironment, яка виробляє зарядні пристрої більше 20 років, заробила собі настільки хорошу репутацію, що зарядки її виробництва воліють такі відомі виробники, як Mitsubishi, Volvo, Kia,
Aerovironment RS – дуже потужний зарядний пристрій на 30 A, 240 В, яке здатне повністю зарядити акумулятор електромобіля в 5 разів швидше, ніж стандартний зарядний шнур, який поставляється в комплектації з машиною. Компанія Aerovironment настільки впевнена в якості своєї зарядної станції, що надає гарантію на 3 роки.
3. Siemens Versicharg. Ціна. $ 499
Компанія Siemens, вже давно зарекомендувала себе в області електроніки і електротехніки, випустила на ринок свій власний зарядний пристрій Versicharge 30, розраховане на 30 А і 240 В. Воно здатне зарядити більшість електричних транспортних засобів менш ніж за 3,5 години. Цікавою “фичей” є функція “тривалої зарядки”, при якій акумулятор заряджається протягом 8 годин.
Це дуже зручно, коли ставиш авто в гаражі на ніч. Важить Versicharge 30 всього 7,2 кг і поставляється в комплекті з мережним шнуром довжиною 4,25 метра. На корпусі станції є яскравий світлодіод, за яким можна судити, наскільки заряджений акумулятор електромобіля.
4. GE WattStation. Ціна $ 440
Тонке, гладеньке і стильне – такі перші враження від 230-вольтного настінного зарядного пристрою від General Electric. Після закінчення процесу підзарядки 6-метровий шнур можна згорнути кільцем, вклавши в спеціальний паз по кругу зарядної станції. Цей пристрій також відрізняється тим, що воно досить міцний для зовнішньої установки і може працювати в умовах снігу та дощу.
Цей пристрій також поставляється з настінним кронштейном для зручного закріплення на вертикальній поверхні. Кнопка живлення на передній панелі зарядного пристрою повністю вимикає його, а це означає, що воно не буде споживати енергію в вимкненому режимі. WattStation може повністю зарядити акумулятор за 4 – 8 годин.
5. Juicebox Pro 40A. Ціна $ 610
На відміну від багатьох інших зарядних станцій, пристрій досить компактний за розмірами:важить всього 9 кг, а його розміри 25х15х8 см. Ця зарядна станція, яку можна використовувати практично з будь-яким джерелом живлення, оснащена кабелем довжиною 7,3 метра.
Мало того, що це найменше електричне зарядний пристрій в своїй категорії на ринку, воно також має кілька інноваційних та корисних функцій, таких як вимірювання рівня енергії, рівня заряду і можливість підключення до Wi-Fi (це дозволяє підключитися до сервера і отримати доступ до розширених функцій управління EVSE і управляти пристроєм з будь-якої точки світу).
6. Leviton. Ціна $ 795
Ця зарядна станція оснащена 6-метровим кабелем і розрахована на 32 ампера. Обладнання дуже надійне, просте у використанні, довговічне і, що найголовніше, безпечне.
Чим ще примітно, так це тим, що якщо відбувається процес заряджання, то процес триває після автоматичної перезавантаження станції. Важить зарядна станція 15 кг, а її розміри – 58х48х21 см.
7. EVoCharge. Її вартість $ 525
Одна з найбільш зручних для користувачів зарядних станцій на ринку, оскільки дозволяє зарядити акумулятор у вісім разів швидше, ніж звичайні зарядні станції. Її максимальна вихідна потужність – 7,2 кВт (240В / 30А) і вона підходить і внутрішнього, так і для зовнішнього застосування. Користувачеві не потрібен якийсь інтерфейс для включення або виключення пристрою – його досить просто підключити до автомобіля. Важить 10 кг.
8. Зарядна станція Manzanita Micro P3.$ 749
Має надійний блок живлення, установка якого займе не більше 10 хвилин. Важить ж станція близько 8 кг і вона досить компактна, щоб брати її з собою в дорогу. Максимальна вихідна потужність – 30 А (також є станції до 50 A).
Розрахована на змінний струм напругою 110/240 В і поставляється зі стандартним штекером NEMA 6-50, 6-метровим шнуром, вбудованим в верхню частину корпусу. Ще одним плюсом є те, що станція підходить для зовнішнього використання при снігу і дощу.
9. ChargePoint $ 499
Це один з бестселерів продажів Amazon і зовсім нескладно зрозуміти, чому. Зарядна станція дуже компактна, завдяки своєму дизайну (важить вона 3,3 кг, а розміри становлять 45х35х15 см). Перевагою є те, що її можна включити за допомогою Wi-Fi, що надає можливість віддаленого запуску і зарядки за розкладом. Також користувач буде отримувати регулярні нагадування про стан зарядки за допомогою мобільного додатку.
10. Schneider Electric. Роздрібна ціна $ 548
Зарядний пристрій Шнайдер Електрік примітний тим, що її дизайн можна замовити при покупці (опціонно можна замовити свою фотографію на корпусі зарядного пристрою). Заряджає цей девайс в 2 рази швидше, ніж стандартна 220-вольтна зарядна станція.
Evlink, яка розрахована на 30 А і 240 В, дуже проста в установці (яка займе не більше 30 хвилин). Важить вона 9 кг, а розміри станції – 33х22х12 см.
Підготовку даного матеріалу здійснено за прияння інтернет-магазину швидких зарядних станцій для електромобілів – Ekozaryad.com