Цікаво знати

Топ-5 найпопулярніших сортів тюльпанів для посадки цієї осені

Тюльпани – це одні з найпопулярніших кольорів на весняних клумбах, але висаджувати їх восени. Завзяті садівники знають, що існує десятки, а то і зітри сортів цих прекрасних квітів. І з кожним роком кількість їх різноманітності збільшується так, як селекціонери постійно працюють над створенням нових сортів. У великій різноманітності важко загубитися і помилитися з вибором цибулин. Згідно магазину садових квітів matla-flowers.com.ua, в наступному сезоні будуть популярними такі сорти тюльпанів:

1. Ice Cream

На першому місці нашого рейтингу стоїть сорт тюльпанів – Ice Cream, вони виглядають неймовірно ніжними і витонченими, а завдяки тому, що відносяться до типу махрових і щільно наповнені пелюстками, іноді навіть нагадують троянду. Назва цього сорту тюльпанів ідеально до нього підходить, оскільки вид квітки викликає тільки одну асоціацію – морозиво! До речі, цей сорт дуже часто так і називають – «тюльпан пломбір» або «тюльпан морозиво». Ice Cream прикрасить будь-яку клумбу і додасть їй незвичайного виду. Для того, щоб навесні ви змогли насолоджуватися красою цього незвичайного тюльпану, садити його необхідно восени. Висота тюльпана приблизно 30-35 см, а розмір цибулини досягає 12 см.

2. Light and Dreamy

Тюльпани цього сорту вражають своєю простотою і вишуканістю одночасно. Вирощують цей сорт тюльпанів в саду або на клумбі та на зріз. Їх досить складно не помітити, адже їх висота досягає 50-70 см. Висаджувати сорт тюльпанів, як і всі інші, необхідно восени, для посадки краще всього вибрати сонячний ділянку або півтінь.

3. Barcelona

Це незамінний сорт тюльпанів на будь-який клумбі, адже що зможе гармонійно і оригінально доповнити композицію квітника, якщо не рожеві тюльпани? Саме через своє ніжне забарвлення, тюльпани сорту Barcelona стали такими популярними серед квітникарів. Висота тюльпана досягає 60-70 см, а розмір цибулини приблизно 10 см. Даний сорт тюльпанів відноситься до типу тюльпанів Тріумф.

4. Leo Visser

Цей сорт один з найпопулярніших і часто зустрічаються на клумбах квітникарів. За допомогою таких на перших погляд непоказних, але елегантних кольорів, можна без проблем доповнити загальну стилістику будь клумби.

5. Table Dance

Це один з найкрасивіших і незвичайних сортів тюльпанів, які на вигляд нагадують, які завгодно квіти, але тільки не тюльпани. А вся справа в тому, що відноситься даний сорт тюльпанів до піоновидних і має багато пелюсток, завдяки чому він дуже пишний, окрас має рожево-бузковий. Перевага даного сорту в тому, що він не вибагливий, його можна садити як в тіні, так і на освітленій території.

Тонкощі висадки тюльпанів восени

Як ми вже говорили раніше, тюльпани необхідно садити восени, а саме в другій декаді вересня. В цей час температура ґрунту опускається не нижче + 7 ~ 10 градусів. Зверніть увагу на те, що погода в перший тиждень після висадки повинна бути сприятливою, адже цибулина повинна добре вкоренитися. Для висадки тюльпанів найкраще вибрати сонячний ділянку, яка більш-менш захищена від вітру. Також особливу увагу при висадці тюльпанів варто звернути на дренажну систему, ґрунт повинен бути вологим, але не занадто сирий.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.