Цікаво знати

Урочисті заходи з нагоди Дня міліції в Сокальському райвідділі міліції

20 грудня в Сокальському райвідділі міліції відбулися урочисті заходи з нагоди Дня міліції. Привітали міліціонерів з професійним святом голова райдержадміністрації Олег Кожушко, заступник Сокальського міського голови Олег Олійник, прокурор району Георгій Некрилов.

Начальник Сокальського РВ ГУМВСУ в Львівській області, підполковник Володимир Спічак зазначив: «Той, хто пов’язав своє життя з міліцією – обрав нелегкий шлях, адже наша професія вимагає самовіддачі та самопожертви. Кожен із працівників райвідділу докладає чимало зусиль для спільної справи, щоб сокальська міліція була якомога ближче до людей. Сьогодні міліція поступово перетворюється на державний орган, основним пріоритетом якого є довіра до людей.

В свій час у райвідділі плідно працювали професіонали, які нині у відставці, вони передали свій досвід молодому поколінню. Частина працівників з лав діючих правоохоронців відійшли у вічність, повні сил, енергії та бажання працювати на благо рідної держави. Їх ми нині вшановуємо хвилиною мовчання».

Начальник Сокальського РВ ГУМВСУ в Львівській області підполковник Володимир Спічак, голова Сокальської райдержадміністрації Олег Кожушко, заступник міського голови Олег Олійник, прокурор району Георгій Некрилов побажали правоохоронцям спокою, впевненості у завтрашньому дні, достатку в родинах та легкої роботи. Кращим міліціонерам голова РДА вручив Почесні грамоти. 

Як зазначив заступник начальника Сокальського РВ ГУМВСУ в Львівській області, начальник міліції громадської безпеки Володимир Звадюк, 2014 рік для міліції був складним, адже всі добре пам’ятають події на Майдані, ніч гніву у Львові. Сокальська міліція була з народом під час Революції гідності, на усіх вічах охороняла громадський порядок. Наші міліціонери були в числі перших, хто поїхав на Майдан. І сьогодні сокальські міліціонери стараються, щоб люди їм довіряли…

І в День професійного свята міліціонери несли службу, бо така у них робота – без свят і вихідних. 

Ольга ДИЛИН.

На знімках: під час урочистих заходів у Сокальському райвідділі внутрішніх справ.

Фото автора.

 

 

65133975

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.