Цікаво знати

Транспортні компанії та складські послуги в Києві

Можливість швидкої доставки різних вантажів, у будь-який регіон країни, є досить важливою складовою успішного розвитку бізнесу, незалежно від його спрямованості. Однак, в даний час, виробникам, рітейлерам, онлайн-магазинам і великим торговельним підприємствам, потрібні вже не просто перевізники, а відмінно вибудувана логістика, що дозволяє розподіляти товаропотоки і відправляти їх по необхідним адресами.

Сучасний 3pl логістичний оператор надає саме ці послуги, виконуючи оптимізацію переміщень різних товарів і їх доставку одержувачеві в найкоротші терміни. Це робить систему транспортування різної продукції більш гнучкою і ефективною.

Ефективно і максимально оперативно

Серед всіх провайдерів, що працюють в цій галузі, одним з безперечних авторитетів є логістична компанія UVK, чий майже двадцятирічний досвід і можливості дозволяють забезпечити максимальну ефективність послуг, що стосуються переміщення, зберігання та дистрибуції товарів будь-яких груп і категорій, на території країни і за її межами, сприяючи розвитку економіки країни, у всіх напрямках.

Комплекс послуг, який надає логістичний центр UVK, включає:

– Можливість зберігання, розподілу потоків вантажів будь-яких груп.

– Розподіл товарів за певними партіям і, при необхідності, їх подальшу консолідацію.

– Виконання моніторингу переміщення вантажу, в онлайн режимі, з повним інформуванням одержувача.

– Оформлення супровідних документів.

3pl послуги надаються оператором НВК у всіх куточках країни. Оптимізацію перевезень, а значить і їх максимальну ефективність, забезпечують 8 великих складських комплексів і 27 крос-докінг, розміщених в різних регіонах України. Це дозволяє виконувати доставку товарів, в будь-який населений пункт за 24/48 годин.

Складські послуги

Логістичний комплекс UVK надає також послуги оренди складів, в Києві та інших регіонах країни. Це дозволяє партнерам компанії без особливих проблем вирішити питання зберігання, перерозподілу вантажів і їх транспортування, налагодивши, таким способом, ефективний оборот товарів, практично без участі виробника.

Оренда складського приміщення дозволить уникнути витрат на зведення власного складу і його зміст, що, в умовах постійно мінливої ​​кон’юнктури ринку і можливої ​​переорієнтації компанії-орендаря, може стати оптимальним рішенням. При цьому, крім того, що орендар зможе розміщувати товари ближче до споживачів, складські послуги www.uvk.ua включають транспортне забезпечення, а також можливість формування і розподілу товарних потоків, з оформленням повного пакету необхідних документів.

Таким чином, орендуючи приміщення, у компанії УВК, орендар отримує не просто майданчик, потрібних розмірів, для зберігання всілякої продукції, а повноцінний 3pl склад.

Здаючи в оренду склади, провайдер UVK надає:

– Повністю обладнані приміщення, для зберігання і обробки вантажів будь-якої категорії. При цьому, складські майданчики мають всі необхідні інженерні комунікації.

– Найсучаснішу вантажно-розвантажувальну техніку.

– Зручні під’їзні шляхи і великі майданчики, для маневрування транспортних засобів. Логістичний склад може обслуговувати техніку будь-яких розмірів.

– Надійну систему безпечного зберігання продукції, що включає сучасний комплекс відеоспостереження, пожежну та охоронну сигналізацію.

– Доступ до інформаційної системи обліку обробки і переміщення вантажів.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.