Головна / Цікаво знати / Третього грудня прогресивне людство відзначає Міжнародний день інвалідів

Третього грудня прогресивне людство відзначає Міжнародний день інвалідів

Щороку третього грудня прогресивне людство відзначає Міжнародний день інвалідів, засвідчуючи цим, що громадяни з обмеженими фізичними можливостями потребують особливої уваги, що для них мають бути створені такі умови, які дозволять відчувати себе рівними серед рівних. Адже ставлення до інвалідів визначає ступінь цивілізованості суспільства.

Основним завданням Фонду від нещасних випадків є проведення профілактичних заходів та запобігання нещасним випадкам та професійним захворюванням на виробництві. Фонд робить все можливе для того, щоб запобігти нещасним випадкам чи професійним захворюванням, адже біду завжди легше попередити, аніж потім боротися з її наслідками. Також про здоров’я та безпеку повинні дбати  і роботодавці, і самі працівники, бо немає нічого ціннішого в житті людини як здоров’я. Офіційне працевлаштування та офіційна зарплата  це шлях •до отримання соціальних виплат, надання соціальних послуг тим працівникам, з якими трапилося нещастя.

Турбота про працюючих людей, а також про тих людей, які отримали травми на виробництві або професійне захворювання та стали інвалідами, здійснює Фонд від нещасних випадків. Фонд допомагає таким людям не тільки матеріально, а й своєю увагою, щирим словом, турботою про них.

На обліку у відділенні Фонду перебуває 145 потерпілих на виробництві. За 10 місяців 2011 року відділення виплатило страхові виплати на суму 939373 грн., забезпечило путівками на оздоровлення 5 осіб на суму 36246 грн., виплатило 30592 гривень на постійний сторонній догляд та побутову допомогу, яку отримують п’ятеро потерпілих.

Також інвалідам І та ІІ груп на 2012 рік за кошти Фонду передплатили газету "Благовіст". І надалі Фонд буде робити все можливе, щоб ніхто з людей, скривджених долею, не почувався самотнім, забутим чи залишеним один на один із своїми жалями та негараздами.

Користуючись нагодою, хочу побажати всім інвалідам натхнення, душевного затишку, вірності, відкритості сердець та подякувати всім, хто опікується ними, адже підтримка і турбота про тих, хто найбільше цього потребує,  це вияв людяності та любові до ближнього.

Олена РУДАК,
начальник відділення Фонду соціального страхування від нещасних випадків та професійних захворювань у Сокальському районі.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

two + 15 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!