Головна / Цікаво знати / Три кольори IPhone 5s: який же вибрати?

Три кольори IPhone 5s: який же вибрати?

І відразу питання, скільки коштує apple iphone 5 йде на другий план, адже найголовніше вибрати з 3 варіантів – той єдиний. Найперший телефон компанія випустила лише в чорному кольорі, він дуже був схожий на планшет apple ipad mini retina, і тільки потім керівництво Apple вирішило додати ще один нейтральний колір – білий. І ось в 2013 року, коли корпорація представила свою чергову новинку шанувальники були здивовані розширенням кольорової палітри, адже тепер замість з чорно-сірим і біло-сріблястими флагманами поруч стояв золотистий. І якщо представники чоловічої статі не розгубилися, то багато жінок одразу задумалися, а телефон, якого кольору тепер краще вибрати.

Кольори iPhone 5sТрі моделі мають офіційні назви Space Gray, Gold і Silver. Більшою популярністю користуються саме темні смартфони «сірий космос», адже це звичний і універсальний колір. Не всі можуть купити нову продукцію компанії Apple. Для обміну вживанимим моделями IPhone ви можете завітати обмінник Big Mag.

Згідно зі статистикою понад 40% продажів припадає саме на телефони темного кольору. Сріблясто-білий склав 30%, а от iphone 5 забарвлення «шампань» не користується особливим успіхом і його відсоток продажів склав тільки 27% від загальної кількості.

Але чому ж саме сіра модель, схожа на смартфон Блекберрі, стала беззаперечним лідером? Причиною є те, що цей колір близький до універсального і однаково підходить, як чоловічий, так і жіночій половині. А от всі інші моделі купують, швидше за все, виключно жінки, адже в їхніх руках чудово виглядають гаджети будь-яких забарвлень.

iPhone золотистого кольору набувають нерідко представники ділової сфери, адже телефон такого благородного кольору ідеально підходить під їх статус. Але варто зазначити, що кольори припадають тільки на задню частину телефону і при використанні чохла буде практично непомітно, яка це з трьох представлених моделей. Тому чоловіки також можуть спокійно купити собі світлий телефон і не замислюватися про те, чи підходить він йому чи ні. Хочеться відзначити, що нові iPhone отримали якісне покриття, на відміну від своїх попередників, власники яких нерідко скаржилися на неестетичний вигляд корпусу телефону з часом.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

seventeen − one =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!