Головна / Цікаво знати / Tronsmart Element T6-гучна і дуже якісна Bluetooth колонка
tronsmart element t6

Tronsmart Element T6-гучна і дуже якісна Bluetooth колонка

Це абсолютно нова колонка Element T6 від компанії Tronsmart. Унікальні технології звучання дозволяють їй конкурувати з найдорожчими моделями на ринку і навіть перевершувати їх за деякими параметрами.

  • 360 ° surround sound дозволяє занурити в музику навіть саму гучну компанію. Два вбудованих динаміка і пасивний бабвуфер створюють об’ємний, якісний звук навколо.
  • Вбудований DSP аудіопроцесор покращує звучання на цифровому рівні.
  • Потужність в 25 ват, вміщена в компактний корпус.
  • Додатковий сабвуфер, вбудований в нижню частину корпусу створює непогані басси при установці колонки на рівну поверхню.

Кожен меломан або ж просто любитель послухати хорошу музику на пікніку або вечірці просто зобов’язаний купити Tronsmart Element T6 і оцінити всі її переваги перед дорогими моделями.

Якісна збірка, максимальний час автономної роботи.

Корпус зібраний з м’якого SoftTouch пластика, який покритий тканинної оболонкою – все це зроблено щоб портативна колонка не бруднилися і була стійка до падінь. На гаджеті є невелика панель управління з прогумованими кнопками, які сигналізують невеликим клацанням при натисканні на них. Саме ж управління інтуїтивно зрозуміле і розібратися в ньому можна за пару хвилин. На панелі розташовано всього 5 кнопок, одна з яких може приймати вхідний дзвінок з вашого телефону. Навколо елементів управління окантований індикатор, який спалахує синім кольором коли портативна колонка активується, червоним – при розрядці і зеленим при повному заряді батареї.

Завдяки акумулятору ємністю в 5200 мАч портативна колонка Element T6 здатна безперервно відтворювати музику протягом близько 15 годин. Така енергоефективність досягається багато в чому завдяки впровадженню модуля Bluetooth 4.2, який при менших витратах енергії краще передає звучання.

Підтримка всіх сучасних пристроїв

Це дійсно так, адже вбудований Bluetooth модуль дозволяє підключаться до Android, IOSгаджетам і будь-яким іншим, що підтримує цю технологію, а наявність AUX порту дозволяє безпосередньо відтворювати музику з будь-яких плеєрів, телефонів через вхід jack 3.5mm.

У підсумку ми отримуємо гідного конкурента на ринку Tronsmart Element T6 купити який може кожен меломан, який бажає отримати потужний і портативний аудіопристрій за розумні гроші.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

twelve − eleven =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!