Цікаво знати

Цегла М125: технічні особливості і характеристика

Жоден будівельний процес неможливо якісно закінчити без наявності будівельних матеріалів. Як показує практика, що самим незамінним матеріалом в усі часи є не що інше, як цегла. Він універсальний, довговічний, красивий матеріал, який необхідний буквально всюди. На сьогоднішній день відомо величезна різноманітність цегли. Вони один від одного відрізняються матеріалом виготовлення, розміром, сферою застосування та іншим.

Ось, наприклад, цегла М125 вважається самим універсальним серед усіх існуючих варіантів. Він володіє величезною кількістю переваг. До позитивних особливостей можна віднести його екологічність і бюджетну вартість. Даний вид цегли активно використовують на більшості етапів побудови як виробничих, так і житлових будівель. Склад виробу досить міцний, довговічний, з середньою щільністю. Стіни побудовані з цегли М125 вимагають додаткового утеплення. Оскільки матеріалу властива невисока теплопровідність.

Технічні особливості

Для виробництва цегли марки М125 використовують воду, глину і пластифікатори. Склад обпалюють в печі, після чого готовий виріб тестують на вигин і стиск. Матеріал вважається екологічно чистим, оскільки в складі не містяться шкідливі, хімічні складові. Виробів цієї марки властиві різні колірні відтінки. Оскільки в процесі виробництва використовують натуральні добавки і глину різних видів.

На сьогоднішній день цегла марки М125 буває двох видів:

рядова

Він призначений для покладання основної кладки. Володіє шорсткою поверхнею. Нерівності дозволяє приховати подальше обштукатурювання.

облицювальна

Його використовують для обробки перегородок і стін. У більшості випадків його виготовляють порожнистим. Дані вироби мають невелику вагу і рівним кольором.

переваги

Вироби з маркуванням М125 мають ряд певних переваг. Самі основні – це міцність т надійність. Уже не раз перевірено на практиці, що стіни побудовані з даного цегли служать протягом тривалого часу. Чи не руйнуються і найголовніше, зберігають свої технічні характеристики.

Матеріал має здатність добре дихати. Тому грибок і пліснява дуже рідко вражають приміщення. Також до явних переваг потрібно віднести доступну вартість. У порівнянні з іншими варіантами вона є середньою. Цінова політика може варіюватися в залежності від виду, постачальника, регіону доставки і інших чинників.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

nineteen − seven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.