Цікаво знати

Цікава нова гра, де навіть навігатор не допоможе вибратися з лісової гущавини

Навіть навігатор не допоможе вибратися з лісової гущавини: сутінки все більше згущуються, і шансів втекти звідси живими практично не залишається. Залишається одне – взяти себе в руки, і постаратися вийти на дорогу. Здається, тут поблизу знаходиться село? Стривайте: здається, серед дерев видніється будинок!

Пригода починається!

І тут подорожніх чекав сюрприз: у цьому дивному місці живуть не звичайні люди, а ходячі мерці! Рятуйтеся: в настільній грі Зомбі в будинку учасникам доведеться поборотися з чудовиськами, які втратили контроль над своїм тілом і представляють реальну загрозу. Вечір обіцяє бути веселим: в настолку можна грати удвох, або компанією до 5 осіб (щоб було веселіше і не так страшно). У забавною коробці ви знайдете:

 • буклет з правилами;
 • фішки у вигляді сердечок (35 шт.);
 • зображення монстрів (28 шт.);
 • корисні речі (картки, 16 шт.);
 • ще картки (11 шт.);
 • картки гравців (5 шт.);
 • вертушку.

На одну партію йде до 60 хвилин, і малюків в ліс брати не можна: виробник Magellan рекомендує використовувати її від 12 років, не раніше. Найчастіше, запит Зомбі в будинку купити Україна цікавить студентів, шанувальників Хеллоуїна, і людей, яким набридло дивитися ужастики по телевізору, і вони хочуть взяти в них участь.

Як вийти з дому?

Щоб залишити це зловісне місце, потрібно відшукати в будинку ключі від старого авто і каністру з бензином. Кожен учасник вибирає для себе картку персонажа, а після отримує на руки фішки з сердечком. Перед початком гри, команда розкладає на столі ігрове поле, кладуть картки персонажів на “Старт”, а на фініші – припарковують старий пікап.

Всі інші елементи гри розкидають на полі хаотично, поміщаючи кожен предмет в окрему клітку. У правилах обмежень немає, проте небажано розташовувати корисні речі в кімнатах на видному місці – ховайте їх під ліжком, в сміттєвих баках, і т.д.

За правилами настільної гри, учасники ходять по черзі. Кількість кроків визначається спеціальною вертушкою, яка присутня в комплекті. Ходити можна по будь-якій траєкторії, але тільки не по вертикалі. Дозволено комбінувати кроки: наприклад, якщо випало 5 ходів, ви можете піднятися на одну клітку вгору, а потім зробити залишилися три кроки вбік. Подолати стіну не можна, а ось влізти у вікно або відкрити двері – запросто!

Якщо шлях перегородила закрита фішка, то її потрібно відкрити, або не ставати на клітку з нею. Виявили під нею предмет? Забирайте собі! Спеціальні предмети допомагають відновити здоров’я, або відремонтувати розбиті вікна, забити дошками двері. Але не все так райдужно: під фішкою може зачаїтися справжній зомбі, і тоді доведеться виходити на стежку війни. План дій визначає вертушка:

 • біжить – можна врятуватися втечею;
 • шпаги – вбити зомбі;
 • приціл – розстріляти мерця;
 • зуби – ви втратили одне життя (фішку в формі серця).

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.