Цікаво знати

Цілюща сила турецького хамаму і фінської сауни

Навіщо люди ходять в баню коли в кожній квартирі сьогодні є ванна або душ? Просто помитися можна і вдома. В баню ходять за здоров’ям і спілкуванням. Це ідеальне місце де можна зняти втому і стрес, емоційне напруження від повсякденних турбот. Оточення і обстановка розташовують до цього. Сауни і хамами сьогодні є популярним місцем відпочинку і релаксації.

Якщо ви є власником СПА комплексу, фітнес клубу, власного будинку або дачі, то сауна під ключ або хамам під ключ – це, то пропозиція від компанії Космотрейд, яке зробить вас щасливим володарем сучасного і якісного оздоровчого комплексу https://cosmotrade.com .ua / catalog / hammamy-i-sauny /.

Яких розмірів буде ваша лазня під ключ, які будівельні матеріали будуть використовуватися в якості обробки і яке буде встановлено обладнання, залежить від індивідуальних побажань замовника. Об’єкт здається клієнтові повністю готовим до експлуатації. Сауна і хамам – це два різних види лазень, можна сказати що між ними немає нічого спільного ні в принципі роботи, ні в обладнанні.

Сауна завжди будується з дерева, має полки в кілька поверхів, прогрівається за рахунок грубки, яка знаходиться, безпосередньо, в парилці, повітря в сауні сухий і дуже гарячий. Хамам будується з каменю, в якості оздоблювального матеріалу для стін, підлог і помостів використовується мозаїка і мармур. Температура повітря не дуже висока при дуже великій вологості. Приміщення прогрівається за рахунок пари, яка подається по вбудованим трубах від котла знаходиться в сусідньому приміщенні.

А ось цілющі сили, які надають на організм людини сауна і хамам дуже схожі:

  • Під час процедури тіло людини поступово прогрівається, посилюється циркуляція крові не тільки в судинах, а й на клітинному рівні, що сприяє насиченню тканин киснем і поліпшенню стану шкіри.
  • Шкіра очищається, відкриваються пори, через які разом з потом виходять шкідливі продукти метаболізму і токсини.
  • Ефект, що гартує від різкого перепаду температур в парильні і басейні.
  • Очищення дихальних шляхів від слизу.
  • Релаксація. Знімається втома. Сауна і хамам діють розслабляючи на весь організм.Появляется легкість не тільки в тілі, а й на душі. Приємна компанія, задушевні бесіди і водні процедури відсувають повсякденні проблеми і дарують відчуття спокою.
  • Це хороший спосіб схуднути через рясного потовиділення.
  • Зменшуються м’язові і суглобові болі.
  • Сприятливий вплив на травну і серцево-судинну систему.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 − 7 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.