Цікаво знати

Ціни і умови продажу металопрокату

Металопрокат і продукція, вироблена з нього, знаходить застосування в будівництві, промисловості і багатьох сферах виробництва. Успішно експлуатується великими будівельними підприємствами і приватними забудовниками. Продаж металопрокату залишається найбільш затребуваною, навіть незважаючи на спроби заміни металу у виробництві різних товарів, наприклад, міцним пластиком. Такий варіант можливий для економії фінансів, але використання металевих елементів – надійніше й ефективніше.

Асортимент металопрокату

Металеві вироби виготовлені на спеціалізованих обладнанні, в результаті гарячого методу або холодного прокату діляться на групи:

 • чорний металопрокат. Завдяки експлуатаційними властивостями, міцності і надійності продукція чорного металу активно використовується в машинобудуванні, комерційному будівництві, легкій і
 • важкій промисловості, при виробництві комунікаційних споруд;
 • кольоровий. Попит на кольорові метали постійно збільшується і застосовується в атомній і ракетній техніці, авіабудуванні, для виготовлення ємностей в харчовій або хімічної промисловості;
 • прокат з нержавіючої сталі. Технічні та експлуатаційні характеристики сприяють активному використанню в медичній, харчовій, нафтохімічній промисловості та при виготовленні екстер’єрних та інтер’єрних деталей.

Переваги чорного металевого прокату

Міцні і зносостійкі характеристики, стійкість до корозії, здатність подаватися пресування, штампування, кування – притаманні чорної прокатної продукції. Найбільш популярні вироби цієї групи – арматура, балка, катанка, швелер, куточок металевий. Крім перерахованих видів затребуваний листовий метал, квадрат, шестигранник, круг, труба. Частина металобаз нашого міста пропонують купити профільні труби, квадратні, водогазопровідні, безшовні, оцинковані.

Продаж металопродукції

Купити металопрокат в Житомирі не складно. Склади з продукцією розташовані в районі вулиць Параджанова, Металістів, Комерційної та ін. Для вибору товару за обсягом і вартості варто зв’язатися з менеджерами, які ознайомлять з продукцією або ж ознайомитися з асортиментом і актуальними цінами на сайті компаній.

МД ІСТЕЙТ, Металопрокат-С, Айрон Лео, Продмаркетпром, АВ метал груп і інші компанії успішно працюють з великими виробничими компаніями і індивідуальними споживачами. Разові покупці стають постійними клієнтами завдяки таким перевагам цих компаній:

 • високий професіоналізм;
 • багаторічний досвід;
 • оперативність дій;
 • сертифікована продукція;
 • індивідуальний підхід до клієнта;
 • гнучка система знижок;
 • доставка металопрокату.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

9 − seven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.