Головна / Цікаво знати / Тури в Гент, Бельгія

Тури в Гент, Бельгія

У Бельгії налічується чимало привабливих міст, що викликають інтерес у туристів, які подорожують по Північно-Західній Європі самостійно. Після того як з'явилася можливість в онлайн-режимі здійснювати бронювання готелів в Брюсселі онлайн в Москві, Петербурзі, Самарі і будь-якому місті Росії, організовувати самостійні тури в цю країну стало набагато зручніше. Дуже часто в програму індивідуальних турів включається відвідування Гента.

Столиця Східної Фландрії входить до числа найпривабливіших бельгійських центрів туризму. Гент, розташований на живописній річці Шельда, відомий визначними пам'ятками архітектурами і значущими творами мистецтва, які зберігаються в його музеях. В даний час в Генті налічується близько 230 тисяч жителів, головне місто Східної Фландрії володіє сучасною туристичною інфраструктурою, що залучає туристів.

Заснований Гент древніми римлянами, його золотий вік припав на Середньовіччя, – в XI столітті він став другим (після Парижа) за величиною містом в Європі і утримував цю позицію протягом п'яти століть. Зараз в старій частині Гента можна побачити велику кількість старовинних будівель, що викликають інтерес у гостей фламандського міста. У число головних визначних пам'яток столиці Східної Фландрії входить декілька середньовічних храмів.

З XIV століття центр Гента прикрашає кафедральний собор Святого Бавона, привабливість якому надають красиві вітражі. Головний міський храм славиться вівтарем, окрасою якого є картина «Поклоніння ягня» відомого фламандського живописця епохи Відродження Яна ван Ейка. Заслуговує на увагу і значно більш древній собор Святого Миколая, зведений в XI столітті, його вважають яскравим зразком фламандської готики.

Туристи, які приїжджають в Гент самостійно, самі складають програму відпочинку та список об'єктів для огляду. Практично завжди в цей список потрапляє замок Гента, який в Середні століття належав графам Фландрії, зараз в його приміщеннях розташований досить цікавий Музей історії тортур. Заслуговує бути побаченої і дзвіниця-беффруа міської ради, її дзвони з XIV століття сповіщають жителів Гента про важливі події міського життя.

Гостям бельгійського міста варто побувати на бульварі Велдстраат, тут розташовані респектабельні ресторани, бутіки, ювелірні салони. Якщо ви не збираєтеся робити покупки і відвідувати фешенебельний ресторан, то можете просто пройтися по мальовничому бульвару і помилуватися красивими особняками XVIII століття. Ще один об'єкт, що заслуговує в Генті уваги туристів, – старовинний міст Святого Михаїла, що з'єднує береги водного каналу.

Любителі живопису охоче відвідують Музей образотворчих мистецтв і Музей сучасного мистецтва. У першому з них можна побачити творіння видатних фламандських художників, у другому представлені роботи сучасних майстрів різних країн. У число найбільш відвідуваних музеїв Гента входять Археологічний музей і Музей історії медицини. Літній відпочинок в столиці Східної Фландрії часто припускає водні прогулянки по Шельде і міським каналам.

З Москви до Гента можна дістатися приблизно за п'ять годин, з яких 3 години 40 хвилин займе переліт з Москви до Брюсселя. Прихильники самостійних турів, які вирішили побувати в Бельгії, можуть призвести бронювання авіаквитків на тематичних сайтах, підібравши найбільш вигідні за ціною варіанти. З бельгійської столиці до місця відпочинку ви зможете доїхати на поїзді, залізничний вокзал в Генті розташований в двох кілометрах від історичного центру.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

five × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!