Головна / Цікаво знати / Тури в Таллінн, Естонія

Тури в Таллінн, Естонія

Таллін кардинально відрізняється від інших європейських міст. Тут унікальним чином поєднується минуле і сьогодення, легендарне й історичне. Побачити все це дозволять недорогі гарячі тури в Естонію 2013 року, запропоновані туроператорами Росії. Невелика плата за шикарний відпочинок в Талліні. Тільки в цьому місті можна спостерігати таке нестандартне змішання різних культур і архітектурних стилів. Вплив Швеції, Німеччини, Данії та Росії знайшли відображення в численних пам'ятках естонської столиці.

Історично Таллін розділений на кілька частин. Центр іменують Старим містом, так як саме в ньому зосереджена велика частина стародавніх пам'ятників. У свою чергу Старе місто ділиться на Верхній (Вишгород) та Нижній, підкреслюючи кордон знатних будинків і житла бідняків.

Зазвичай огляд починають із Вишгорода, так як більшість значущих пам'ятників розташовано саме тут. Вишгород, відокремлений від решти Талліна кріпаками укріпленнями, суворо дивиться на приїжджаючих з висоти найвищої башти – Довгого Германа. Незважаючи на суворий зовнішній вигляд, Верхнє місто ідеально підходить для тривалих прогулянок, під час яких можна оглядати околиці естонської столиці з численних оглядових майданчиків.

У Верхньому місті для огляду відкриті замок Тоомпеа (колишній Палац губернатора), Мала фортеця, собор Олександра Невського і Домська церква. Остання цікава не тільки як пам'ятник архітектури, але і як місце поховання багатьох знаменитих особистостей. Вишгород цікавий своїми історичними пам'ятниками, але щоб перейнятися духом Старого Таллінна, потрібно неодмінно запланувати пішу екскурсію по Старому місту.

Багато городян вірять, що тут оживають легенди, тому для повного ознайомлення з міфами Старого Таллінна краще здійснювати прогулянки у супроводі доброго екскурсовода. Тоді всі архітектурні пам'ятки постають зовсім в іншому світлі. Починати огляд краще з церкви Нигулисте, яка існує з 1316 року, потім можна пройтися до башт, що залишилися від давньої фортеці, що оточувала колись Старе місто. Найвідоміші з них – це Товста Маргарита та Кік-ін-де-Кек. Остання є середньовічною гарматної вежею і була колись настільки високою, що з неї можна було заглянути в будь димохід. Звідси і назва, дослівно означає «дивися в кухню».

Товста Маргарита, нарівні з церквою Олівесте, вважається символом Старого міста. Зараз в цій вежі діаметром 24 метри розташований Морський музей, що демонструє історичні віхи мореплавання від часів вікінгів до сучасності. Церква Олівесте, видима практично з будь-якої точки Талліна, до кінця XIX століття ставилася до найвищих будівлях в світі. Навіть зараз вона виглядає грандіозно, возвишаясь124-метровим шпилем над містом. Жителі вірять, що в її будівництві допомагав сам чорт. Крім цього в Таллінні рекомендується відвідати будівлю Великої гільдії, Талліннську телевежу, підземні ходи бастіонів і церква Святого Духа.

Вибираючи тури в європейські країни, любителі подорожей в першу чергу звертають увагу на вартість путівок. У цьому відношенні міста Естонії одні з найвигідніших місць для відпочинку. Однак провідні туроператори Росії пропонують цілу систему знижок, що охоплюють гарячі тури на різні напрямки в Європі. Так, вельми привабливі недорогі путівки в Польщу, низькими цінами відрізняються і поїздки в Австрію і Німеччину. Також можна недорого відпочити в таких країнах, як Італія і Франція. Дуже затребувані гарячі тури до Фінляндії. Але купувати такі путівки потрібно швидко і тільки в надійного туроператора.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

twenty − 10 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!