Цікаво знати

Тварини з притулку потребують нашої допомоги

Спілкування з тваринами приносить надзвичайну радість. Любов до них може бути безмежною і такою сильною. Якщо у вашому житті є пухнастий супутник, який дарує вам своє тепло і ніжність вечорами, коли ви приходите з роботи, то ваше життя ставати краще, ви розслабляєтеся, стаєте спокійніше і добрішим.

На жаль, не всім тваринам пощастило знайти того господаря, який любив їх настільки сильно, наскільки їм це необхідно, який доглядав за ними і звертався належним чином. В основному тварини, які перестали бути коханими виявляються на вулиці, як би трагічно це не звучало, але це правда. Тоді у них залишається всього два шляхи і як розпорядитися доля нікому невідомо. Вихованець може пробувати виживати в умовах холоду і голоду на вулиці, а може потрапити в притулок для тварин, де у нього з’являтися шанс на щасливе життя.

Взяти кішку з притулку (див. Тут https://pethelp.com.ua/poshuk_tvarin/) це означає врятувати вихованця від вірної і холодної смерті на вулицю, подарувати йому щастя і любов, а вона віддячить вам по-своєму і всім буде добре .

Не варто думати, що тварини з притулку агресивні або скривджені, хворі, злі і так далі. Можна сміливо заявити, що в притулку вихованці одні з наідобрейшіх, так як відчувають зраду людини і відчувають величезну біль з цього приводу, але коли потрапляють до притулку, то починають відчувати ласку і любов людей – працівників притулку.

Якщо ви давно мрієте обзавестися чотириногим другом, то зараз найкращий час і вас є шанс отримати прекрасну кішечку, яка зробить ваше життя краще і буде вірно любити вас до кінця своїх днів.

Перейшовши за посиланням на сайт pethelp.com.ua, ви зможете переглянути анкети постояльців притулку для тварин. Для вашої зручності на сайті передбачений фільтр за допомогою якого можна впорядкувати всі анкети по шуканого тварині, підлозі, розміром, віком і навіть регіону. Анкета містить фотографію і коротку історію вихованця, щоб ви могли ближче з ним познайомитися.

Якщо ви вже взяли тварину з притулку або не можете зробити це з яких-небудь своїх причин (не дозволяють житлові умови, за станом здоров’я і т.д.), то у вас є інша прекрасна можливість допомогти тваринам з притулку – фінансування. Притулку зараз доводиться важко, адже число постояльців зростає, а фінансування зменшується, незважаючи на це, щодня тварини отримують харчування і належний догляд. Крім того, багатьом з тварин необхідне лікування від важких недуг, які вони придбали, проживаючи на вулиці або завдяки минулого господареві. Зробіть світ добрішим і краще разом з нами!

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

14 − six =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.