Головна / Цікаво знати / Турок через спробу підкупу отримав трирічну заборону в’їзду в Україну

Турок через спробу підкупу отримав трирічну заборону в’їзду в Україну

Співробітники Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» викрили чергового хабародавця, який намагався «домовитись» з прикордонниками шляхом пропонування неправомірних коштів за пропуск через кордон його та своїх двох товаришів.

Ситуація сталася у пункті пропуску для авіаційного сполучення «Бориспіль», куди рейсом з Ізміру прибули троє громадян Туреччини.

Під час бесіди з ними у прикордонників виникли сумніви щодо виконання іноземцями усіх умов в’їзду в Україну, тому, враховуючи вимоги Закону України «Про прикордонний контроль», чоловікам відмовили у пропуску. Проте такий хід справ не влаштовував іноземців і один з них спробував шляхом надання хабара вплинути на перегляд рішення правоохоронцями.

Громадянин Туреччини 1995 року народження намагався за 500 доларів США «вирішити питання» пропуску його та своїх товаришів в Україну. Прикордонники на таку пропозицію відповіли категоричною відмовою. В результаті іноземець на три роки отримав заборону в’їзду на територію України і разом з друзями очікує зворотного рейсу.

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

nine − seven =