Цікаво знати

У 2019 році у Східниці відкрили бювет мінеральної води типу “Боржомі”

“Українська Боржомі” – так її називають на курорті Східниця

Це рідкісна лужна, гідро-карбонатна вода, яка ефективно лікує захворювання шлунка, покращує роботу органів травлення та зміцнює імунітет

“Дорогі східничани та гості Східниці, радий повідомити, що сьогодні ми втілити в життя дуже важливий проект – до початку сезону найбільшого напливу відпочивальників ми збудували новий, сучасний, облагороджений, а головне зручний для всіх бювет мінеральної води джерела «2с». Вода з цього джерела унікальна, аналогів її немає в Україні (мінеральна вода типу «Боржомі») дуже затребувана,вона нормалізує кислотно – лужний баланс у шлунку і зберігає свої цілющі властивості довше, ніж вода з інших джерел. Кожного року до Східниці за лікуванням мінеральною водою джерела «2с» приїжджають тисячі туристів з усього світу, тому ми часто стикались з проблемою безперешкодного доступу до цього джерела. Сьогодні, завдяки будівництву питтєвої галереї, нам вдалося вирішити проблему з доступом до лікувальної води, а головне зберегти її якість і цілющі властивості”, – написав у себе в Фб селищний голова Східниці Іван Піляк.

Для уникнення черги бажаючі можуть безкоштовно набрати об’єм води до 0,75л, одноразово. Ви можете простояти і другий раз у черзі, або прийти з компанією. Також є можливість набрати необхідний об’єм води. Для цього потрібно мати при собі тару (або придбати поруч). Вартість в даному випадку становитиме 7грн. за літр. В галереїі завжди є охоронець – у разі необхідності набрати більший об’єм води ви можете звернутися до нього без черги. Працює питтєва галерея з 8 ранку до 22 вечора. Поруч, 20-30 метрів від галереї знаходиться автомат, де ви можете самостійно набрати воду у тару. Вартість 1л – 6грн. Приймає автомат лиш паперові куп’юри.

Щороку у Східницю приїзджає десятки тисяч туристів з метою оздоровлення та лікування цією та іншими відомими лікувальними водами Східниці. Саме тому, за ініціативи Східницької селищної ради було спроектовано та зведено нову питтєву галерею.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

seventeen − 8 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.