Цікаво знати

У Червонограді через заборгованість одного мешканця за газ – вимкнули газ усім мешканцям під’їзду.

У Червонограді, місцева газова служба почала самовільно відключати цілі під’їзди від газопостачання.

Не заплатив за споживання блакитного палива один мешканець під’їзду – “відрізали” усіх. Так цинічно зараз діє газова служба у Червонограді.

Мешканці міста, які сумлінно платять “комуналку”, почали сильно обурюватися та відстоювати свої права. Проте, чи зможуть вони це зробити … Це Червоноград …

Ось вражений діями “газової” один із червоноградців Володимир Михалишин.

Увага Червоноград!!!
Газова служба м. Червоноград, самовільно припинила постачання газу по «стояку» у будинку вул. Набережна 7. Причина припинення газопостачання – заборгованість по оплаті за газ в одного із мешканців «стояку».


При зверненні у газову службу, а саме до головного інженера Кашуби Юрія Пилиповича, про причину вимкнення газопостачання всім іншим мешканцям, справним платникам за послуги газу, отримали надпрофесійний «футбольний» дриблінг.

Газопостачання не буде відновлено до тих пір, поки мешканці, скажімо «не благополучної» квартири не нададуть доступу Кашубі Ю.П до своєї приватної оселі.


Мешканці не володіють інформацією стосовно місцезнаходження осіб, які стали причиною відключення газу.

Таким чином поки немає відкритої квартири для доступу Кашуби Ю.П. – не має газу у цілому стояку!

Основне питання: чому я та інші мешканці, які справно платять за недешевий газовий тариф повинні бути заручниками у боротьбі газової служби зі своїми боржниками?

Шановний п. Кашуба Ю.П, вирішуйте проблеми своєї галузі власними силами, а не за рахунок справних платників, тому що ми, мешканці, за це платимо Вам заробітну плату.

Внаслідок футболу ЖЕКУ та ГАЗОВОЇ служби страждають мешканці міста.

Висновок: Червоноградські бюрократи і далі займаються киванням, розпасовкою та посиланням мешканців один на одного. Можливо з такими ігровими показниками їм краще грати дійсно у Футбол?

Що скажете, дорогі читачі?

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.