Цікаво знати

У Львові відкрили центр розвитку соціального підприємництва

Сокальська Агенція регіонального розвитку, спільно із Фондом Східна Європа розпочали реалізацію проекту «Підтримка соціального підприємництва у Львівській області». В рамках проекту в лютому 2011 р. відкрито Центр розвитку соціального підприємництва. Він надаватиме консультаційну, інформаційну підтримку для осіб, які планують створювати соціальне підприємство.

Центр знаходиться за адресою: м. Львів, вул. Й. Сліпого 7, приміщення РСТ Банку (4 поверх, 405 кімната) та м. Сокаль, вул. Шептицького, 44, Сокальська АРР, тел.: 03257 73766.

Центр працює для соціальних підприємців,  які ставлячи за ціль вирішення конкретної соціальної проблеми, залучають відповідні ресурси, при цьому отримуючи прибутки від такої діяльності.

Мета Центру – сприяння розвитку та популяризація соціального підприємництва у районах Львівщини шляхом створення нових і підтримки діючих соціальних підприємств, надання консультативної та інформаційної підтримки для осіб, які планують створити соціальне підприємництво, створення мережі діючих соціальних підприємств, проведення тренінгів, семінарів та промоційних заходів для підвищення конкурентної спроможності соціальних підприємств, лобіювання інтересів соціальних підприємств в органах влади.

Реалізація проекту на території Львівської області дозволить створити сприятливе середовище для розвитку підприємницьких ініціатив, соціального підприємництва, підготує сільських жителів до нових видів підприємницької діяльності, які будуть пріоритетними для розвитку Львівщини, сприятимуть створенню нових робочих місць та активізації незайнятого населення. Тому для популяризації  проекту на рівні районів та малих міст  буде створена мережа  партнерів та експертів. Учасниками мережі будуть: громадські організації, агенції  місцевого розвитку, ЗМІ, представники місцевих органів самоврядування, соціальні підприємства, спроможні  до продовження роботи у сфері запровадження соціального підприємництва в районних центрах.

Для підтримання високої ефективності діяльності Центру планується його інтеграція в європейські мережі соціального підприємництва.
Проектом також передбачається розробка Стратегії розвитку соціального підприємництва. В процесі цієї роботи планується оцінити поточний стан на Львівщині у цій сфері та  представити на розгляд обласної ради Концепцію  Стратегії розвитку соціального підприємництва у Львівській області. Це дозволило б включити розроблені пропозиції в регіональні програми соціальноекономічного розвитку.

Сподіваємось, що набутий досвід у сфері соціального підприємництва  буде  успішно і безперешкодно повторений в інших областях України. Проект «Підтримка соціального підприємництва в Львівській області» здійснено Фондом  Східна Європа за рахунок коштів, наданих Фондом Євразія та Агенством США з Міжнародного Розвитку (USAID). Партнери  проекту: Британська Рада в Україні,  PricewaterhouseCoopers в Україні та Erste Bank в Україні.

Ганна КОСТЮК,
директор Сокальської Агенції регіонального розвитку, керівник проекту.

Все новости Городов .

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.