Цікаво знати

У Львові запрацював Центр обслуговування пасажирів: тут приймають документи на виготовлення пільгової транспортної картки

У Львові розпочав роботу Центр обслуговування пасажирів, що на вул. Горбачевського, 10. Тепер здійснити подачу документів на виготовлення пільгової транспортної картки можна вже і тут.

«Від учора ще 11 наших адміністраторів приймають документи від пільгової категорії населення на виготовлення персоналізованої транспортної картки. Центр обслуговування пасажирів працює у звичному режимі з понеділка по четвер з 9:00 год. до 18.00 год та у п’ятницю з 9:00 год. до16:45 год. Для попереднього запису необхідно зателефонувати на номер гарячої лінії 0 800 303 007», – розповіли у ЛКП «Львівавтодор».

Як зауважив директор ЛКП «Львівавтодор» Микола Власюк, у Центрі обслуговування пасажирів також працює кол-центр, адміністратори, які опрацьовують усі заяви і підтверджують друк пільгових карток.

«А ще тут розміщено і центр, де друкують пільгові квитки: швидкодруком 300 штук в годину. І адміністратори на робочих місцях теж будуть мати можливість друкувати і видавати пільгові картки безпосередньо в день подачі документів», – додав Микола Власюк.

На сьогодні на території Львівської міської територіальної громади працює 25 пунктів прийому документів на виготовлення пільгової транспортної картки та 36 адміністраторів. З 25 жовтня у ЦНАПах працюватиме ще додатково 10 адміністраторів, які надаватимуть інформаційну допомогу при подачі документів.

Керівник «Львівавтодору» зазначив, що Львів врахував досвід Вінниці: там був тільки один пункт прийому документів та видачі карток, що призвело до великих черг впродовж 6 місяців. «Щоб уникнути цього, ми відкрили у Львові 25 таких пунктів», – наголосив Микола Власюк.

Зважаючи, що перші пільгові транспортні квитки розпочнуть видавати у листопаді, то штат адміністраторів зросте до близько 90 осіб.

«У зв’язку з тим, що до 13 січня залишилося мало часу, тому розширюємо можливості роботи по прийому документів, видачі квитка, інформуванню пільгових категорій населення в ЦНАПах, районних адміністраціях, Центрі учасників бойових дій, тут та в кількох ЛКП.

На сьогодні документи на виготовлення карток подали понад 60 тис. пільговиків.

«За даними, які нам надали, у Львові є орієнтовно 250 тис. пільговиків. Ми розуміємо, що вони можуть бути продубльовані в різних базах, тож їх може бути менше, але та кількість адміністраторів, яку ми плануємо залучити, власне, розрахована на таку кількість пільговиків»,- сказав Микола Власюк.

Нагадаємо, подати документи на виготовлення пільгового проїзного квитка можна і за допомогою особистого кабінету мешканця на сайті Львівської міської ради.

«Зважаючи на епідситуацію, закликаю родичів, близьких допомогти кожному пільговику максимально скористатися електронним кабінетом мешканця», – зазначив Микола Власюк.

Про дати і місця для видачі пільгових проїзних карток буде повідомлено додатково.

Голос Сокальщини на GoogleNews