Головна / Цікаво знати / Участь жінок у прийнятті рішень на різних рівнях: можливості збільшення

Участь жінок у прийнятті рішень на різних рівнях: можливості збільшення

В управлінні соціального захисту населення Сокальської РДА за участі громадської організації "Західно-український центр "Жіночі перспективи" та головного спеціаліста з питань сімейної політики управління соцзахисту населення Ольги Скребухи, проведено "круглий стіл" на тему: "Участь жінок у прийнятті рішень на різних рівнях: можливості збільшення". Його вела голова Західно-українського центру "Жіночі перспективи", керівник багатьох проектів, Любов Максимович, яка вела мову про сприяння у забезпеченні гендерної рівності в усіх сферах суспільного життя, захисті прав, щоб привернути увагу громадськості до проблем жінок та об'єднати зусилля для їх розв'язання. Зокрема, акцентувала увагу на таких темах: "Жінки в українській політиці та вибори", "Статистика участі жінок в органах місцевого самоврядування", "Чому в Україні стоїть питання про збільшення кількості жінок на різних рівнях прийняття рішень?", "Чому важливе забезпечення гендерної рівності в управлінні?", "Чи сьогодні суспільство готове до впровадження гендерної політики при виборах в органах місцевого самоврядування?" і т. д. 

Наприкінці Л. Максимович відзначила, що Сокальщина  це десятий район, де відбувся такий інформаційно-просвітницький захід. Потрібно, щоб якомога більше жінок були залучені до формування політики в державі. Важко уявити, щоб було з нашою країною, коли б жінки були пасивними. Нині вони є активними в громадському секторі, беруть участь в АТО, як волонтери, лікарі та військовослужбовці. 

Керівник проекту вважає, що забезпечення гендерної рівності в управлінні дозволить охопити більший спектр соціальних питань, покращить якість роботи органів влади. 

Любов ПУЗИЧ.

Фото автора.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

11 − 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!