Цікаво знати

Урологія – тема, про яку не потрібно забувати

Урологія, хвора тема кожної людини, про неї не люблять говорити, але вона так само важлива в лікуванні, як і будь-яке інше захворювання. Тоді виникає питання: що таке урологія, і як її лікувати? Урологія – це захворювання сечовидільної системи людини. Лікар уролог надає допомогу пацієнтові з даним захворюванням і статевою системою у чоловіків.

Медичний центр «Авіценна МЕД» – професійна допомога з проблемою урології

Пацієнти будь-якої категорії мають можливість звернутися в Уролог Київ і отримати професійну консультацію з питання діагностики та лікування проблем урології. До лікаря уролога потрібно звертатися, як тільки ви відчуваєте неприємні відчуття. Які симптоми підкажуть що слід звертатися до лікаря уролога?

  • проблеми з сечовипусканням;
  • зміна кольору сечі
  • зміна запаху сечі
  • біль в попереку;
  • присутні еректильні розлади;
  • поява мішків під очима і набряклості.

Щоб правильно поставити діагноз потрібно розрізняти і деякі напрямки, є в урології.

Андрологія – вирішує проблеми з чоловічою урології, а саме: захворювання нирок, сечового міхура, зміни в статевих органах, венеричні захворювання, і багато інших чинників, що негативно впливають на нормальне життя чоловіка.

Жіноча урологія – вирішує проблемами з нетриманням сечі, що виникли в зв’язку з віковими фактором і запальні захворювання сечовидільної системи.

Дитяча – вирішує проблеми пов’язані з вродженими патологіями сечостатевої системи.

Клініка «Авіценна МЕД» в Києві

Кожному чоловікові, потрібно дбати про своє здоров’я і звертатися до лікаря за консультацією, навіть якщо скарги на здоров’я відсутні. Слід пам’ятати, якщо людина веде нерегулярне статеве життя, є підозри, що заразилися венеричними хворобами, також в житті присутній низька фізична активність, ваш вік уже 40, тоді потрібно в першу чергу йти на консультацію до фахівця, який зможе вчасно запобігти появі проблеми, і якісно надати допомога.

Медичний центр «Авіценна МЕД» в Києві, надає допомогу у вирішенні наболілої проблеми швидко і якісно. У нас працюють одні з кращих лікарів урологів країни, досвід яких є великим. У «АВИЦЕННА МЕД» Ви можете провести діагностику, і при необхідності наші лікарі проведуть оперативне втручання. Сучасне обладнання, комфортний стаціонар не єдині переваги центру, у нас проводять операції за допомогою 3D лапароскопа, який дозволяє провести операції більш ефективно.

Медичний центр «Авіценна МЕД» в Києві – правильний вибір при захворюванні сечовидільної системи.

Голос Сокальщини на GoogleNews