Головна / Цікаво знати / Увага – нерест риби!

Увага – нерест риби!

Квітень, травень та червень оголошено місяцями охорони нерестуючої риби. Відповідний наказ видало Головне Державне управління охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у Львівській області, керуючись Постановою Кабінету міністрів та іншими нормативними документами.

На території Львівщини заборонено будьяке рибальство, добування водних живих ресурсів, зокрема, у такі терміни: в басейнах ріки Західний Буг – з 1 квітня по 20 травня; у всіх водосховищах, технічних водоймах – з 1 квітня по 10 червня; в придаткових системах водойм (протоки, гирла, стариці, меліоративні канали, розливи водойм, які тимчасово заповнюються водою в період весняної повені) – з 1 квітня по 30 червня.

Дозволено любительське рибальство на спеціально відведених позанерестових ділянках, які погоджені з Львівдержрибохороною – у водоймах, що закріплені за районними, міськими колективами обласної ради УТМР, ЛОТМіР «Лісівник», ТВМіР Західного регіону України, ТміР «Крижень».

Вилов риби в нерестовий період дозволено всім громадянам однією вудкою з одним гачком та спінінгом і тільки з берега у спеціально відведених ділянках.

Протягом нерестового періоду заборонено проводити у рибгосподарських водних об”єктах та в прибережних захисних смугах будьякі роботи.

Віктор КОТИК, державний інспектор.

Григорій КАСПРУК, громадський інспектор.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

2 × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!