Цікаво знати

Шановні передплатники!

Часопис «Голос з-над Бугу» – ровесник Західно-Української Народної Республіки, вже 12 грудня 1918 року почав виходити у Сокалі. Тоді «Голос з-над Бугу» був рупором буремних революційних подій, здвигу за нашу державність. Нині намагаємось, щоб наша газета була ковтком свіжого повітря, стежкою до вільного простору, храмом для душі і розуму. Це місце, куди ви можете звернутися зі своїми проблемами, поділитися радісною подією, новинами, філософськими міркуваннями. Тут ви можете просто привітати своїх родичів, друзів, знайомих.

Ми за соціальне партнерство з усіма громадськими організаціями, які відстоюють честь і гідність звичайних людей.

Ми раді допомогти кожному, хто до нас звертається. Однак наші можливості досить обмежені. І ми теж потребуємо допомоги.

У цьому році ми не збільшили передплатну ціну «Голосу з-над Бугу», вона подорожчала у зв`язку зі зміною тарифів послуг «Укрпошти». Проте віримо, що передплатники і цього разу підтримають нас. Вдячні керівникам агрофірм, відділу освіти, медицини, приватних підприємств за те, що передплачуєте «Голос з-над Бугу».

Tак само щиро дякуємо нашим читачам-пенсіонерам, які віддають часточку своєї мізерної пенсії для того, щоб кожного четверга знаходити у поштовій скриньці свою улюблену газету. Дуже приємно чути слова подяки на адресу газети. Ми дуже чутливо і толерантно сприймаємо критичні зауваження, і дякуємо усім за конструктивні поради щодо поліпшення видання. Просимо вас надсилати свої пропозиції щодо тем, які б ви хотіли, щоб були висвітлені у газеті, свої міркування стосовно того, щоб цікавішою була наша «районка».

На жаль, поки що ми не надто задоволені друком «Голосу з-над Бугу». У цьому році випускаємо першу і останню сторінки кольоровими, а в наступному хотіли б ще й розворот друкувати у кольорі, але все залежить від поліграфістів, тобто працівників друкарні. Хотіли б почути і вашу оцінку щодо якості друкування газети.

Дорогі друзі, найкращим внеском стане ваша передплата на «Голос з-над Бугу», видання з глибокими історичними традиціями, яке намагається бути на вістрі нашого сучасного життя. Підтримайте СВОЮ газету!

Колектив редакції газети «Голос з-над Бугу».

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 + three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.