Головна / Цікаво знати / Шановні жителі Сокальщини!

Шановні жителі Сокальщини!

Протягом восьми місяців 2015 року на території Сокальського району виникло 92 пожежі в екосистемах. Пожежами знищено та пошкоджено 18 будівель. 

Сокальський районний сектор ГУ ДСНС України у Львівській області звертається до мешканців Сокальського району: будьте обережні з вогнем, не нехтуйте правилами пожежної безпеки. Це може завдати шкоди господарству чи призвести до трагічних наслідків. Не розводьте багаття в лісах, торфополях, у невідведених для цього місцях! Пам'ятайте, що навіть маленький недопалок може призвести до великої пожежі.

Так, протягом серпня в селах Бутини, Угринів, Варяж, Добрячин, Острів, Шпиколоси, Бендюга виникали пожежі стерні на відкритій території на загальній площі 10350 кв. м, їх причина – необережне поводження з вогнем невстановленою особою.

1 вересня під час горіння сухої трави та чагарників згоріло близько двох гектарів лісу у с. Діброва.

Також в містах Белз, Великі Мостн, селах Жужеляни, Куличків, Бендюга, Борове, Сілець виникали пожежі сухої трави на відкритій території площею, приблизно, 7675 кв. м, причина – необережне поводження з вогнем невстановленою особою. 

У селах Куличків, Жужеляни, Стаївка, Корчів, м. Белз, виникали пожежі на відкритій території площею 6740 кв. м, причина – необережне поводження з вогнем невстановленою особою. Працівники Сокальського районного сектору головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій у Львівській області здійснюють об'їзд найбільш уражених пожежами населених пунктів на території Сокальського району для проведення додаткових відпрацювань, здійснення роз"яснювальної роботи серед населення щодо заборони спалювання сухої трави, післяжнивних залишків та опалого листя, біля торфополів та лісових масивів.

Мешканцям району, керівникам сільськогосподарських підприємств та сільських рад треба вжити заходів для недопущення спалювання сухої трави на полях. Усвідомте, що продукти горіння великих площ посуші забруднюють навколишнє середовнище, а вогонь може перекинутись на лісові масиви чи торфовища, житлові масиви.

Згідно з чинним законодавством, за умисне чи необережне спалювання сухої трави на угіддях та вздовж доріг передбачена адміністративна, а в окремих випадках і кримінальна відповідальність!

У випадку виявлення пожеж потрібно негайно вжити заходи для приборкання стихії та повідомити про це підрозділи пожежно-рятувальної служби за телефоном "101".

Олег БОРИС, провідний інспектор Сокальського РС ГУ ДСНСУ.

Шановні жителі Сокальщини, не спалюйте суху траву та стерню! Це може призвести до трагічних наслідків!

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

10 − six =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!