Цікаво знати

Як правильно вибрати пластичного хірурга

Ви прийняли рішення зробити пластичну операцію? Перший крок – правильний вибір пластичного хірурга.

Тим не менш, американці, наприклад, радять уникати операцій у лікарів, хірургічний стаж яких менше п'яти років, практика роботи в галузі пластичної хірургії – менше двох, а також лікарів вузької спеціалізації. Це хірурги, які пропонують менше чотирьох типів операцій. Мова йде не про клініку з великим штатом лікарів, а про хірурга, як такого. Вас не клініка буде оперувати, а хірург і його команда. Для того потрібно вибрати клініку з якісним хірургічним інструментом. Один з найкращих виробників хірургічного інструменту Richard Wolf. є офіційним представником фірми Richard Wolf і пропонує найкраще ендоскопічне обладнання та шовні матеріали в Україні. Ендоскопи від Richard Wolf — це довговічні і надійні, перевірений десятками років і тисячами хірургів по всьому світу інструменти.

Якщо обраний вами хірург не входить до категорії «хірургів-зірок», Ви маєте повне право на те, щоб під час очної консультації вам надали документи та дипломи, належним чином оформлені та підтверджують офіційну інформацію про професійні якості цього пластичного хірурга.

Крім того, великим плюсом для пластичного хірурга є знання іноземних мов. Оскільки це дозволяє йому швидко працювати з інформацією з першоджерело і повноцінно проходити зарубіжні спеціалізації та стажування. Пластична хірургія стає в усьому світі з кожним роком все популярнішим, а це означає, що безперервно з'являються нові методи, препарати, матеріали. Це важливо.

Так, і не соромтеся попросіть показати на очній консультації фотографії пацієнтів лікаря до операцій і після. Яких операцій? Гарне питання.

Багато фахівців, наприклад, вважають, що найбільш переконливими для доказу кваліфікаційного майстерності пластичного хірурга є його успіхи в області ринопластики.

І це не випадково.

Який орган на обличчі людини найпомітніший? Звичайно, ніс. На це ще великий Гоголь звернув увагу і написав свій «Ніс». Вірно, якщо з носом все гаразд, то ми побачимо очі, дзеркало нашої душі. І, відповідно, зацікавимо душевними якостями їх власника. Але якщо ніс гачком, рубильником, картоплею або, не дай Бог, кривий – все. Вас запам'ятають саме по носі.

Сучасна пластична хірургія творить чудеса. Якою вам ніс подобається – такий і отримаєте. Це техніки і мистецтво пластичного хірурга. А результат?

На жаль, наше обличчя можна порівняти з парковою архітектурою. Цілком вірно – гармонією. Те ж саме з особою. І працювати в області ринопластики дуже важко і відповідально. У хірурга два основних супротивника – природа, яка створила це особа, і власник носа.

Природа запропонувала ландшафт особи, в якому, як це не дивно, є своя гармонія. А власнику особи ця гармонія противна. Ви абсолютно праві, набагато простіше переробити все обличчя.

Але вміти працювати в союзі з природою і власником носа і отримати відмінний результат – це вищий пілотаж. Ось чому, коли ви вибірате хірурга для пластичної операції, попросіть його показати вам особи пацієнтів з його носами. Те, що було до операції – навіть не важливо. Якщо вам захочеться з цим новим обличчям познайомитися, подружитися чи навіть вийти за нього заміж або одружуватися на ньому – сміливо довірте цього хірургу свій ніс, обличчя і всі інші частини тіла – у нього все вийде. І ви будете дуже задоволені результатом.

Що таке відмінний результат?

Ви всім будете подобається, і на вас будуть довго і з задоволенням дивитися і дивуватися – чому мені так подобається ця людина? А відповідь проста – це золотий перетин Леонардо да Вінчі, це гармонія, це дуже талановитий хірург – математик, художник і просто геній.

Бажаю удачі! Зробіть правильний вибір.

Голос Сокальщини на GoogleNews