Головна / Цікаво знати / У Белзі й Великих Мостах – нові керівники лікарень

У Белзі й Великих Мостах – нові керівники лікарень

У четвер, 5 вересня, всі медичні працівники Белзької районної лікарні зібралися в актовій залі, щоб подякувати виконувачу обов’язків головного лікаря Петрові Мостовому і познайомитись з новопризначненим головним лікарем Белзької районної лікарні. Бурхливими оплесками привітали Ігоря Кошовського, якого представляли голова райдержадміністрації Наталія Карташова, голова районної ради Ігор Дацюк, головний лікар КЗ СРРЛО "Сокальська центральна районна лікарня" Роман Швед та його заступник Сергій Касян, який раніше був головним лікарем Белзької районної лікарні.

Роман Швед зазначив, що медицина нині в процесі реформування, тож перед колективом стоїть нелегке завдання – адаптуватися у нових умовах, йти в ногу з часом, дбати про розвиток медичних закладів Белзької районної лікарні. За таких умов колектив не може бути без молодого та енергійного керівника.

Заступник головного лікаря Сокальської ЦРЛ Сергій Касян зачитав наказ про призначення на посаду головного лікаря лікаря-акушера Великомостівської районної лікарні Ігоря Кошовського.

 З цим призначенням його привітали голова райдержадміністрації Наталія Карташова та голова районної ради Ігор Дацюк, які подякували екс-головним лікарям за довгі роки плідної роботи на ниві медицини і побажали новому керівнику наполегливості та успіхів у роботі.

"У державі триває реформування охорони здоров'я. Районна влада старається зберегти на Сокальщині мережу медичних закладів, які у нас функціонують, добрих фахівців та робочі місця. Ми допомагали медицині району втриматися в тій ситуації що є, й дофінансовували з районного бюджету заклади охорони здоров'я. Однак зараз ситуація в державі не проста. Тож кожен з нас має докласти зусиль, щоб зберегти авторитет медиків та добрий імідж медичних закладів району", – зазначив голова районної ради Ігор Дацюк. І побажав лікарні належного фінансування, а медикам – достойної заробітної плати та впевненості у завтрашньому дні.

Привітати нового головного лікаря прийшов і Белзький міський голова Володимир Муха.  Він також подякував Сергію Васильовичу Касяну та Петру Васильовичу Мостовому, які чимало зробили для цього медичного закладу, врятували життя не одній людині, брали активну участь у громадському житті міста… Опісля він привітав нового керівника з призначенням, запропонував ввести його в склад виконкому Белзької міської ради, щоб Ігор Кошовський також брав участь у вирішенні життєво важливих проблем старовинного княжого міста. Це допоможе йому швидше адаптуватися на новому місці.

Виконувач обов'язків головного лікаря Белзької лікарні Петро Мостовий подякув очільникам влади та адміністрації ЦРЛ за сприяння медичним закладам Белзької зони і побажав молодому колезі успіхів та наполегливості у роботі.

Медсестри вручили від колективу Петру Мостовому й Ігореві Кошовському квіти.

…Пізніше голова РДА Наталія Карташова, головний лікар КЗ СРРЛО "Сокальська центральна районна лікарня" Роман Швед та його заступник Сергій Касян зустрілися в актовому залі з колективом медичних працівників Великомостівської районної лікарні.

"Основне наше завдання, щоб ми зберегли колектив Великомостівської районної лікарні, щоб ніхто не втратив роботи. Тут плануємо лікарню планового лікування. Сподіваємося, що це нам вдасться зробити, хоч нині проходить оптимізація закладів охорони здоров'я. І непросто в цей важкий час, коли нема належного фінансування, переконати ОДА, департамент охорони здоров'я в тому, що нам потрібно робити реконструкцію з добудовою консультативно-діагностичного центру. Тож на наших плечах лежить величезна відповідальність”.

Роман Швед подякував Михайлові Ушаку за багатолітню працю на посаді головного лікаря і висловив надію, що він стане мудрим наставником для Ігоря Дем’янчука, якому спочатку буде нелегко розібратися з усіма тонкощами роботи головного лікаря, та вручив йому грамоту від адміністрації, профспілки Сокальської ЦРЛ – за професіоналізм і багатолітню сумлінну працю у галузі охорони здоров'я.

Михайло Ушак подякував колективу, який очолював 23 роки, за розуміння та багатолітню працю в лікарні. Однак настав час змін, бо через незадовільний стан здоров'я далі працювати на цій посаді не може. Він також подякував Ігорю Арсеновичу за те, що погодився прийняти ту важку ношу, яку йому доведеться нести надалі.

Роман Швед та Сергій Касян представили головного лікаря Ігоря Арсеновича Дем'янчука, який до цього працював лікарем-хірургом лікарні, а тому є всі підстави вважати, що на новій посаді у нього проблем не виникне. Навпаки – його ентузіазм може допомогти Великомостівській медицині змінитися на краще.

– Останнім часом ми часто буваємо у цьому медичному закладі, бо покладаємо великі надії на Великі Мості, – сказала голова РДА Наталія Карташова. – Нині маю нагоду познайомитись із новим головним лікарем Великомостівської районної лікарні Ігорем Дем'янчуком, якому випала нелегка справа – зберегти у місті лікарню планового лікування, бо маємо намір тут будувати консультативно-діагностичний центр. Колективу потрібно багато працювати, щоб це втілити в життя, щоб Великі Мости мали перспективу на майбутнє. І в цьому напрямі ми маємо підтримку голови Львівської ОДА Віктора Шемчука. Життя потребує швидших темпів і прийняття швидких рішень.

Новопризначений головний лікар, який тут працює вже 22 роки, подякував колективу, адміністрації КЗ СРРЛО "Сокальська центральна районна лікарня" та голові РДА за високу довіру і пообіцяв, що дбатиме про підтримання кращих традицій Великомостівської лікарні, та робитиме все для того, щоб умови праці медиків та перебування хворих були комфортними та зручними.

Великомостівський міський голова Ярослав Ройко подякував Михайлові Ушаку за багаторічну працю. І зазначив, що медицина у Великих Мостах має свої добрі традиції, славиться професійністю лікарів. Великомостівська міська рада завжди намагалася підтримувати та допомагати закладу охорони здоров'я, який опікується здоров'ям її жителів. І запевнив, що й нині робить все для того, щоб місто над Ратою було красивим та комфортним для великомостівчан. На часі реконструкція лікувального корпусу з добудовою консультативно-діагностичного центру. Це дозволить покращити умови праці медичних працівників, зробить комфортнішим перебування хворих. До справи мусять взятися всі разом, інакше зреалізувати задумане буде важко.

Головна медсестра Великомостівської районної лікарні Леся Квартирук від імені колективу привітала нового керівника з призначенням на посаду і побажала йому міцного здоров'я, мудрості, натхнення, незламного оптимізму і творчої енергії у роботі.

Любов ПУЗИЧ.
Фото автора. 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

1 × 3 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!