Цікаво знати

В Червоноградській міській раді оголошено конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста відділу культури

Виконавчий комітет Червоноградської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії відділу культури Червоноградської міської ради.

Вимоги до претендентів: базова вища освіта відповідного професійного спряму-вання (спеціальність «Туризм», «Туризмознавство (за видами)»)за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, без вимог до стажу роботи, знання персонального комп’ютера на рівні досвідченого користувача.

  • До заяви про участь в конкурсі необхідно подати:
    заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками,
  • дві фотокартки розміром 4 х 6 см,
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня (з відповідними додатками),
    копію документа, який посвідчує особу,
  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних),
  • роздруковану з офіційного веб-сайту Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місце-вого самоврядування, за попередній рік.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається за тел. 4-26-13. Документи для участі в конкурсі прий-маються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу у каб. 210 виконавчого комітету (пр. Шевченка, 19, м. Червоноград, Львівська область).

750809632
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.