Головна / Цікаво знати / В ГУ ДФС у Львівській області підведено підсумки роботи за 2018 рік. Найкращі платники податків Львівщини отримали подяки

В ГУ ДФС у Львівській області підведено підсумки роботи за 2018 рік. Найкращі платники податків Львівщини отримали подяки

01 лютого, очільники Головного управління ДФС у Львівській області Ігор Кондро та Львівської митниці ДФС Левко Прокіпчук під час звітної прес-конференції підвели підсумки роботи фіскальної служби області та митниці за 2018 рік.

Присутні на заході журналісти, представники громадськості області, платники податків дізналися про позитивну динаміку надходжень до державного та місцевих бюджетів Львівської області у минулому році, яка спостерігається протягом останніх років, про чергову реорганізацію фіскальної служби шляхом поділу ДФС України на Державну податкову службу України та Державну митну службу України, про новації щодо використання Електронного кабінету платника податків, що особливо актуально під час кампанії декларування доходів громадян, про митні надходження, результати протидії митним правопорушенням. В Електронному кабінеті можна заповнити та подати декларацію про майновий стан та доходи. На часі запровадження електронної черги для обслуговування платників податків в ЦОП м.Львова.

З громадськістю обговорили проблемні запитання щодо взаємодії ДФС і митниці з бізнесом та інститутами громадянського суспільства.

Присутні учасники заходу отримали відповіді на свої багаточисельні запитання.

Ігор Кондро та Левко Прокіпчук під час нагородження кращих платників податків Львівщини подякували за сумлінну сплату податків та зборів, високий рівень податкової культури, вагомий внесок у наповнення бюджетів усіх рівнів.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

seventeen − 16 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!