Цікаво знати

Останнім часом чимало людей травмовано і загинуло на водоймах області

Сокальська райдержадміністрація стурбована тим, що останнім часом чимало людей травмовано і загинуло на водоймах області. Кількість смертельних випадків змушує звернутися до кожного громадянина. Бо у 2016 році уже зафіксовано 14 випадків утоплення людей у водоймах, з них – вісім осіб в озерах, чотири – у річках, двоє – у ровах. На Сокальщині теж стався один випадок утоплення, що призвело до смерті.

Впродовж літнього періоду тисячі людей відпочивають на берегах річок, озер і не завжди дотримуються елементарних правил безпечної поведінки, що є першопричиною сумних та трагічних випадків.

Тому й звертаємось до сільських та міських голів забезпечити безпечний відпочинок громадян на водоймах, які розташовані на підпорядкованих їм територіях. Проконтролювати наявність забороняючих знаків на водних об`єктах, які не підготовлені для відпочинку громадян на воді. І необхідно дотримуватись елементарних правил поведінки: варто відпочивати біля води вдень, щоб вода не була нижче +20 С°, у воду заходити через 1,5-2 години після прийняття їжі, не плавати наодинці, перед тим, як стрибати у воду, переконайтеся у достатній глибині водойми, якщо ви стали свідком того, що людина тоне чи кличе на допомогу, повідомте рятувальників. Діти не можуть купатися без старших! Не використовуйте для плавання колоди, дошки, камери для автомобільних шин, не заходьте у воду в нетверезому стані.

Василь ШТИКАЛО, завідуючий сектора з питань цивільного захисту Сокальської РДА.

        

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.