Цікаво знати

У прохідників ДП “Львіввугілля” – Новий Рік!

Високопродуктивну роботу демонструють прохідницькі колективи ДП «Львіввугілля». Це дозволило їм достроково, 14 листопада, рапортувати про виконання виробничого завдання 2014 року. 

На цей рубіж підземні скороходи Прибужжя вийшли, проклавши 15 кілометрів 405 метрів гірничих виробок, чим прискорили підготовку нових лав, створивши передумови для щедрого вугільного потоку.

На самому державному підприємстві парад новорічних ялинок в технічних нарядних – символів трудових звитяг гірників, – першими відкрили прохідники шахт «Червоноградська», «Лісова», «Степова». Їх успіх, за словами технічного директора ДП «Львіввугілля» Олега Акімова, ґрунтується на прогресивній організації праці, концентрації виробництва: людських ресурсів, діловитості інженернотехнічних працівників, умілих дій механічної служби, ініціативі передовиків. Тут всі питання перспективно та оперативно розв’язуються на високому професійному рівні, спеціалісти добре знають обставини на місцях, приймають виважені правильні рішення.

Одночасно у ДП «Львіввугілля» взято курс на застосування, замість аркового, арковоанкерного кріплення. Приклад тому шахта «Степова». До речі, ця найпотужніша у ЛьвівськоВолинському вугільному басейні копальня ввійшла у галузевий проект щодо подальшого застосування цієї прогресивної технології. Як показує практика – це реальна можливість зменшити витрати при проходженні та експлуатації гірничих виробок, збільшити обсяги проходки.

Нині прохідники працюють на перспективу і до 31 грудня прокладуть додатково ще 1595 метрів підземних магістралей. В свою чергу своєчасна і якісна підготовка очисної лінії – добрий імпульс для стабільної і результативної роботи вуглевидобувникам «західної кочегарки».
Згідно з програмою розвитку гірничих робіт, вони у 2015 році планують видати на гора 2 мільйони тонн твердого палива, що на 400 тисяч тонн більше, ніж очікується за підсумками нинішнього року. На думку експертів, таке завдання хоча й напружене, але реальне у здійсненні. Адже Міністерство енергетики та вугільної промисловості України, як зазначив перший заступник міністра Юрій Зюков, гарантує повноцінну державну фінансову підтримку ДП «Львіввугілля» для оснащення нових очисних забоїв, а також на модернізацію шахт Львівщини, промислові запаси яких становлять 93 мільйони.

Таким чином, шахтарі західного регіону мають всі можливості і готові підставити своє плече державі й частково компенсувати катастрофічне зменшення видобутку вугілля через війну на Донбасі.

Володимир ЗІНЧЕНКО.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

sixteen − 14 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.