Головна / Цікаво знати / В Сокальській РДА засідала районна комісія з питань ТЕБ та НС

В Сокальській РДА засідала районна комісія з питань ТЕБ та НС

8 листопада відбулося позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Сокальської райдержадміністрації, яке провела керівник апарату РДА Віра Левандовська.

Члени комісії розглянули наступні питання:

  • про попередження пожеж на торфополях району;
  • про відсутність зовнішніх джерел протипожежного водопостачання на території району;
  • про перевірку протипожежного водопостачання в населених пунктах м.Сокаль, смт.Жвирка та м.Белз;
  • щодо відшкодування з районного матеріального резерву палива та мішків, використаних при проведені заходів по недопущенню підтоплення населених пунктів району в наслідок погіршення весняних погодних умов (опадів) та гасіння пожеж на торфополях;
  • щодо відшкодування пального 22 державній пожежно-рятувальній частині ГУ ДСНС та Белзькій МПК при заходах по гасінню сухої рослинності та торфополів на території району.

Комісія вирішила: органам місцевого самоврядування району організувати навчання населення щодо дотримання правил пожежної безпеки в побуті; міському голові м. Сокаля та сільським головам с. Скоморохи, с.Угринів, с. Лучиці, спільно з Сокальським РС ГУ ДСНС,  повторно провести обстеження територій для вирішення питання  будівництва пожежних водойм, під’їздів  до них та облаштування об’єктів, на відстані не більше 500 м. від населеного пункту; міському голові м.Сокаль, м.Белз, голові стм.Жвирка Сокальському міському комунальному підприємству водопровідно-каналізаційне господарство забезпечити термінове проведення робіт щодо приведення до належного стану джерел протипожежного водопостачання, а саме очистки ремонту пожежних гідрантів, встановлення та поновлення покажчиків до них; відшкодувати з районного матеріального резерву пальне 22 ДПРЧ ГУ ДСНС України у Львівській обл. – 580 літрів бензину А-92 і 200 літрів дизпалива, Сокальському УВГ – 270 літрів дизельного пального і 40 літрів бензину А-92  в талонах та Белзькому МПК – 500 літрів бензину А-92 відповідно до поданих документів на комісію ТЕБ і НС, витрачене на запобігання виникнення надзвичайних ситуацій в екосистемах, а саме горіння сухої трави та торфополів і підтоплень на території району 2019 року.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

one × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!