Головна / Цікаво знати / У річці Західний Буг реєструється високий рівень бактеріального забруднення!

У річці Західний Буг реєструється високий рівень бактеріального забруднення!

Інформація про заборону купання на водних об’єктах Сокальського району

Літо – час відпочинку, оздоровлення та загартування. У спекотну пору багатьох із нас, закономірно, тягне до прохолодних обіймів води. Своє оздоровлення вбачаємо у тривалому відпочинку на відкритому повітрі біля водойм. Захоплюючись зміцненням здоров’я, ми часто забуваємо про попередження захворювань, які можуть зіпсувати відпочинок і навіть призвести до летальних наслідків.

На території Сокальського району: пляжів, рекреаційних зон водних об’єктів, відведених для купання населення, немає! Відкриття зон відпочинку не планується і погоджені з ДЗ «Сокальська районна санітарно-епідеміологічна станція» не будуть, оскільки, за результатами досліджень, реєструється високий рівень бактеріального забруднення у річках Західний Буг та Рата, який перевищує санітарні норми. Отож ДЗ «Сокальська районна санітарно-епідеміологічна станція» не рекомендує купатись в цих водоймах. Проте населення не надто зважає на заборони, попереджувальні таблички про заборону купання, і надалі купається в небезпечній воді.

Тому особливе звернення до батьків! Під час літніх канікул не дозволяйте купатись своїм дітям у вище згаданих річках району і не залишайте їх без нагляду біля води.

Мар’яна КОШИЦЬКА, помічник лікаря гігієніста з комунальної гігієни.              

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

four × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!