Головна / Цікаво знати / В Сокалі змінено тарифи на вивіз побутових відходів

В Сокалі змінено тарифи на вивіз побутових відходів

ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ТАРИФІВ ДЛЯ КП «СОКАЛЬЖИТЛОКОМУНСЕРВІС» •НА ПОСЛУГИ ІЗ ЗБИРАННЯ, ЗБЕРІГАННЯ, ВИВЕЗЕННЯ ТА РОЗМІЩЕННЯ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ

Рішення № 142 від 26. 07. 2012 р. виконкому Сокальської міської ради

Керуючись ст. 28 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, постановою Кабінету Міністрів України №1010 від 26.07.2006р. “Про затвердження порядку формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів”, висновками №№118, 119, 120 від 17.06.2011 р. Державної інспекції з контролю за цінами у Львівській області, погодженням №13/03-1972 від 22.09.2011 р. Львівського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України, беручи до уваги протокол засідання комісії з питань економіки та бюджету Сокальської міської ради VI скликання від 17.07.2012 р., протокол №1 постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, житлово-комунального господарства, регулювання тарифів, благоустрою, контролю за використанням об’єктів комунальної власності та приватизацією від 23 липня 2012 року, розглянувши лист КП “Сокальжитлокомунсервіс” від 9.07.2012 р. №670 та заслухавши інформацію щодо тарифів, виконком Сокальської міської ради –

ВИРІШИВ:

1. Затвердити тарифи на послуги із збирання, зберігання, вивезення та розміщення побутових відходів, які надає КП “Сокальжитлокомунсервіс” згідно з додатком №1.

2. Дію Рішення Виконавчого комітету Сокальської міської ради від 26.01.2009 р. №2 “Про затвердження скоригованих тарифів для КП “Сокальжитлокомунсервіс” на послуги по збиранню, вивезенню та розміщенню побутових відходів” вважати такими що втратили чинність.

3. Затверджені у п.1 цього рішення тарифи підлягають оприлюдненню у спосіб, встановлений законодавством, вводяться в дію не раніше тридцяти днів з дня оприлюднення.

4. Активувати роботу по контролю за вивезенням великогабаритних відходів та через 6 місяців доповісти про результати. .

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Олійника Олега Романовича.

Богдан ЗАРІЧНИЙ,
міський голова.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

16 + nineteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!