Головна / Цікаво знати / В Сокалі планують збудувати новий житловий квартал

В Сокалі планують збудувати новий житловий квартал

У вівторок, 4 серпня, у сесійній залі Сокальської міської ради депутати, керівники міських комунальних служб та представники громади розглянули детальний план території кварталу багатоповерхової житлової забудови по вулиці Героїв УПА у місті Сокаль.

Детальний план території житлової забудови вулиці Героїв УПА виготовлений відповідно до закону України про регулювання містобудівної діяльності на підставі рішення сесії міської ради від 2 грудня 2014 року.

А у вівторок, 4 серпня, представник фірми-розробника та автор генерального плану міста Сокаль Інна Склярова ознайомила присутніх із детальним планом майбутнього будівництва. За її словами, планується будування шести чотирьохповерхових та двох шести-семиповерхових будинків, адже за переконаннями розробника будівлі не повинні бути вищими за Катедральний собор святих апостолів Петра і Павла. Розміщуватиметься квартал на території вулиці Героїв УПА, де зараз в основному городи. Майбутня забудова розрахована на близько дев’ятсот сімдесятьох двох мешканців та на триста дев’яносто дві квартири. Планується також нові сквери, дитячі майданчики, гаражі для інвалідів та місця для паркування автівок.

Далі присутні обговорили усі перспективи майбутньої забудови і розділились на тих, хто «за» і «проти» і висловили занепокоєння з приводу можливих проблем із водопостачанням та централізованим теплопостачанням.

У результаті попри всі нюанси у своїй більшості присутні проголосували за попередньо прийняте рішення розбудувати житловий квартал по вулиці Героїв УПА.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

five × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!