Головна / Цікаво знати / В Сокальській лікарні – нове обладнання

В Сокальській лікарні – нове обладнання

Нещодавно в Сокальську ЦРЛ Благодійний Фонд "Рідне Полісся" привіз гуманітарну допомогу, яку їм надають країни Європи  Голландія і Швеція, Польща і Німеччина. Один з керівників Фонду Петро Гаращук розповів: "За два з половиною роки війни Благодійний фонд надав гуманітарну допомогу в лікарні прифронтової зони, а також, де лікуються бійці АТО  на суму тридцять мільйонів гривень. Україна у цій війні з Росією не сама. У світі є люди з добрими серцями, які розуміють потреби українців і надають допомогу. Я з своїм колегою В'ячеславом Стасюком народилися на Поліссі, нині ми  генерали запасу, робимо добрі справи від душі, не ділимо Україну на схід і захід, на північ і південь, це наша рідна земля. Я більше трьох років працював у США, але все одно завжди хотів додому, в Україну. В нас чудові лікарі, але не завжди вистачає обладнання для медичних закладів. Ми привезли багатофункціональні ліжка, інвалідні коляски, ролятори, халати, обладнання для інвалідів, одноразові простині для хірургічного відділення, шприци, системи, лангети для поранених. А також  набори для новонароджених, усі породіллі, які нині є в пологовому відділенні, отримають набір для немовлятка, в якому є все необхідне".

До речі, керівники Фонду приїхали в Сокаль на пропозицію нашої землячки п. Надії Новосад, яка мешкає в США.

Головний лікар Сокальської ЦРЛ Роман Швед подякував благодійникам за надану гуманітарну допомогу. Він зазначив, що вона є досить значною і вагомою, це найкраще, що коли небудь отримували на Сокальщині. Все обладнання майже нове, воно служитиме у відділеннях довгі роки. І додав, що і надалі співпрацюватимуть з Благодійним фондом "Рідне Полісся", адже є ще чимало потреб у допомозі.

Голова районної ради Микола Пасько зазначив: "Я недавно повернувся із зони АТО, туди возили вантаж від сокальчан для бійців, які захищають нашу землю. Воїни дуже тішились допомозі, адже це звістка від родини, від мами, від краян. А сьогодні, через кілька днів після повернення, зустрів от таку паралель: допомогу привезли нам. Цим Благодійним фондом опікуються два генерали Української армії у відставці.

Приємно, що нам допомагають, адже усі добре знають, що фінансування медичної галузі є недостатнім".

Поки ми розмовляли, з лікарні вийшла літня бабуся (на фото), яка, опираючись на паличку, повільно йшла до машини. Представники Благодійного фонду "Рідне Полісся" подарували їй перший інвалідний візок. Гуманітарний вантаж розвантажували лікарі, медсестри і всі щиро раділи, що відтепер хоч частково оновилось обладнання в Сокальській ЦРЛ, адже воно таке необхідне для лікарів і пацієнтів.

Ольга ДИЛИН.

Фото  Юлії Сорочук.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

twelve − six =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!