Цікаво знати

В Сокальському райвідділі міліції провели особистий прийом громадян по боротьбі з кіберзлочинністю

З метою проведення прямого діалогу між громадянами та правоохоронними органами, об'єктивного і оперативного вирішення нагальних проблем, здійснюються прийоми громадян працівниками Міністерства внутрішніх справ України у райвідділах. 19 травня в Сокальському райвідділі міліції особистий прийом громадян провів представник Міністерства внутрішніх справ України  начальник відділу Управління по боротьбі з кіберзлочинністю, майор міліції Василь Гузій. 

Прийшло шестеро сокальчан з різними проблемами, пов'язаними з роботою правоохоронних органів. Про взаємодію міліції і Громадської ради при Сокальському РВ, спільну роботу розповів голова Громадської ради Віталій Василишин. 

Депутат Сокальської міської ради Юрій Товарянський розповів, що завжди займає активну громадську позицію щодо усіх резонансних справ у районі. Його питання стосувалися розгляду кримінальних проваджень та прийнятих процесуальних рішень. Він попросив Василя Гузія посприяти, аби розслідування деяких справ проходило швидше та об'єктивно. 

До високопосадовця звернулась мешканка одного з сіл району, у якої з кредитної картки “ПриватБанку” шахрайським способом поцупили 14000 гривень. Одного дня пролунав телефонний дзвінок, по той бік слухавки пояснили, що, мовляв, з метою перевірки кредитної картки потрібно назвати її номер, що жінка і зробила. Згодом з’ясувалось, що гроші з кредитки зникли, і вона змушена віддавати кредит, який не брала.

Начальник відділу Управління по боротьбі з кіберзлочинністю Василь Гузій сказав, що зробить все можливе, аби знайти шахраїв. На жаль, такі випадки нині непоодинокі, люди часто стають жертвами шахраїв, довіривши їм свої особисті гроші. В жодному разі не можна повідомляти стороннім особам пінкоду, ЦВ-коду, паспортних даних, бо, маючи таку інформацію, шахраї знімаюють гроші з банківських карток.

Голова однієї громадської організації говорила представнику Міністерства про те, що у кримінальних провадженнях затягується слідство. До проведення експертизи не залучали фахівців з Державної фіскальної служби, хоча слідчий повинен був це зробити. Василь Гузій запропонував написати про це заяву, також надати копії всіх документів і надіслати їх в Міністерство. 

На всі звернення громадян Василь Гузій дав роз'яснення. Виконання доручень по справах, з якими звернулись громадяни, перебуватиме на контролі в Міністерстві внутрішніх справ та Головному управлінні. 

Ольга ДИЛИН.

Фото автора.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.