Головна / Цікаво знати / В навчальних закладах району заплановано провести відповідні заходи до Дня рідної мови з 19 по 25 лютого

В навчальних закладах району заплановано провести відповідні заходи до Дня рідної мови з 19 по 25 лютого

З метою виконання Закону України про мови, піднесення її престижу серед учнівської молоді, виховання любові, пошани до рідного слова та підвищення рівня знань учнів з мови, в навчальних закладах району заплановано провести відповідні заходи до Дня рідної мови з 19 по 25 лютого.

Книжково-журнальні виставки: «Поки живе мова – житиме й народ»; «Вертайсь, рідна мово, у серце народу, у душу Вкраїни»; «Відкрий, о рідна моя мово, свої скарбниці золоті!..» Також проходитимуть тематичні уроки «Плекатимеш мову – цвістимуть слова». Учні готуватимуть радіопередачі «Краса і багатство рідної мови». Проведемо конкурс читцівучнів на краще виконання поетичних творів «О слово рідне, України слава». У школах проводитимуть інформаційні хвилинки «Я знаю силу слова», конкурси тематичних газет, плакатів, творчих робіт та ін.

Інформація про проведені заходи висвітлюватиметься в шкільних та окружних газетах, а також на сайті відділу освіти та районного методичного кабінету.

Любов ПЛЮХІН, методист РМК.       

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

7 − five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!