Цікаво знати

В Угнівській школі вшановують пам’ять УПА

 У день  Покрови Пресвятої Богородиці святкуємо створення Української Повстанської Армії, що боролася за Українську Самостійну Соборну Державу і за право кожної нації жити вільним життям у власній, самостійній державі.

 
В Угнівській ЗШ І-ІІІ ст. завжди пам’ятають про цей день і вшановують загиблих воїнів УПА. З нагоди відзначення 70річчя створення УПА тут відбувся загальношкільний виховний захід, який проходив на окраїні лісу. Розваги, спортивні змагання, конкурси на вміння розпалити вогнище, приготувати смачну юшку, цікаві розповіді про події  минулого  усе, віриться, надовго залишиться в пам’яті учнів, як хвилюючі і незабутні сторінки буднів шкільного життя.
 
Окрім цього, учні нашої школи провели інформаційні хвилинки, години класного керівника в пам’ять про тих, хто боровся за створення на українській землі – Самостійної Соборної Української Держави.
 
Учні 9-11 класів підготували реферати про Романа Шухевича, людину, що творила цю армію та очолювала її протягом семи років.
 
Пролита кров членів УПА не кане в забуття. Вона кличе  нових героїв на нові подвиги. У  боротьбі гартується нація, червона кров сталить уми й серця нових послідовників святої правди. І воскресла наша Україна, і воскресла воля. І хай вічно буде слава героям, що склали своє життя на жертовнику нації!

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 + 14 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.