Головна / Цікаво знати / У Великих Мостах через недбалість горів ліс

У Великих Мостах через недбалість горів ліс

26 квітня близько 17 години надійшло повідомлення про пожежу на відкритій території м. Великі Мости Сокальського району. Окрім рятувальників за декілька хвилин на місце події виїхав черговий пожежний автомобіль Кінологічного навчального центру Державної прикордонної служби України. Гасити полум`я кинулися підполковник Буб`яков, майори Плюта та Сурін, старші солдати Занько та Вахрушев. Долучилися до гасіння також 23 працівників та 2 одиниці техніки Велико-Мостівського лісництва. Та попри це пожежу вдалося повністю ліквідувати аж о 21:51. Як наслідок знищено суху траву та чагарник на площі понад півтори тисячі метрів квадратних. Була об`єктивна загроза поширення пожежі на житлові будинки та територію військової частини.

Попередньою причиною займання лісу в Великих Мостах стала людська недбалість. Загалом за даними ГУ Державної служби з надзвичайних ситуації у Львівській області від початку пожежонебезпечного періоду цього року у Львівській області затримали та притягнули до адміністративної відповідальності 126 порушників-паліїв. Загальна сума штрафів складає понад 14 тисяч гривень.

Відтак напередодні травневих свят рятувальники, лісівники, та прикордонники просять мешканців області не спалювати залишки рослинності та сміття, не застосовувати відкритий вогонь у лісі та не розпалювати багаття на торфовищах, щоби не завдати шкоди довкіллю та не спричинити загрози життю та здоров’ю.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

10 − 9 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!