Головна / Цікаво знати / У Великих Мостах вимагають припинити незаконну вирубку дерев та вивезення піску

У Великих Мостах вимагають припинити незаконну вирубку дерев та вивезення піску

За зверненням мешканців міста Великі Мости депутат Великомостівської міської ради від ВО «Свобода» Роман Кісілевич ініціював створення комісії, що викрила факти незаконної вирубки дерев на території озера та видобуток піску в районі вулиць Старомостівська – Зелена-Рудка.

Про це інформує прес-служба Львівської обласної організації ВО «Свобода».

За словами «свободівця», комісія міської ради, до складу якої увійшли представники комісій ЖКГ та екології, землекористування, законности та правопорядку, а також представники громадськості, під час огляду місцевості навколо озера виявила факти масової вирубки дерев. Представники комісії зафіксували, як невідомі незаконно вантажили свіжозрізані дерева на автомобілі, не реагуючи на вимогу депутатів міськради пред’явити дозвільні документи.

«Окрім того, в районі озера екс-начальник ДАІ Червонограда спорудив дерев’яний будинок, самовільно перегородив парканом дорогу, яка колись вела до озера, і почав без будь-яких документів на землю здійснювати земляні роботи зі зміни ландшафту, вирубуючи дерева. Також комісія недалеко від озера виявила кар’єр площею 400 квадратних метрів зі слідами видобування землі та піску. Над відкритою ямою стоїть екскаватор без розпізнавальних державних номерних знаків. Натомість протягом одного місяця немає жодних відомостей про дії правоохоронних органів щодо розслідувань зазначених фактів.

14 березня 2016 року містяни ще раз звернулися до Великомостівської міської ради з вимогою проведення необхідних розслідувань. За дивним збігом обставин, за дві години після того, як було зареєстровано заяву, на місце подій приїхали вантажники та забрали всю техніку», – повідомив голова комісії законності, правопорядку Роман Кісілевич.

Зреагувала на звернення мешканців тільки екологічна інспекція Львівської області, представники якої 6 квітня провели розслідування, перевірку та фіксацію фактів вирубки дерев навколо території озера в місті Великі Мости.

«Обласна екоінспекція підтвердила факти незаконної вирубки 85 дерев та звернулася до міського голови з проханням надати карту земель, щоби можна було підрахувати збитки, однак міський голова ухиляється від співпраці з екологами та громадою і жодних документів про приналежність земельної ділянки не надає. Того ж дня в міськраді виникла пожежа, і міський голова відкрито на сесії заявляв, що підозрює у скоєнні злочину всіх депутатів, які стали на захист інтересів громади і клопотали про проведення перевірок», – повідомив «свободівець».

Зважаючи на зазначене, «свободівці» вважають, що в місті відбувається цілеспрямована кампанія залякування та оббріхування активістів і депутатів, які порушили питання незаконного видобування піску, знищення екології та несплати податків за землю. «Свободівці» й надалі триматимуть цю проблему на контролі.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

sixteen + 13 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!