Головна / Цікаво знати / Вагітність після 40 років: 5 важливих фактів для тих, хто зважився

Вагітність після 40 років: 5 важливих фактів для тих, хто зважився

Вагітність 40+ цілком можлива, але потрібно пам”ятати про деякі важливі факти

Багато зірки народжують першого (другого, третього) дитину після 40 років — і може скластися враження, що це відбувається легко і просто. Але дійсно вагітність 40+ – це просто? Ми зібрали кілька фактів, які варто знати всім, хто планує дитини в цей час.

Факт №1: Кожен місяць ймовірність завагітніти складає 5%

Коли нам 30, ймовірність вагітності у кожен місяць становить 20%, якщо нам виповнюється 40, ймовірність знижується в 4 рази. Це пов’язано з зменшуваним кількістю яйцеклітин, які ми особливо активно втрачаємо після 37 років.

Факт №2: Фертильність чоловіків у цьому віці теж знижується

Якщо ви хочете підвищити ймовірність зачаття після 40 років, шукайте молодого партнера. Стереотипи брешуть: чоловіки точно так само з віком втрачають здатність до зачаття, і якщо обидва партнери в парі старше 35 років, шанс успішного зачаття знижується.

Факт №3: Можливо, для успішного зачаття потрібні донорські яйцеклітини

У жінок, що звертаються до процедури ЕКЗ в 40 років, вірогідність завагітніти, використовуючи власні яйцеклітини, становить 25%. До 43 років цей показник знижується до 10%, а до 44 років становить лише 1,6%.

Факт №4: Активний спосіб життя не впливає на ймовірність зачаття

Правильне харчування, підтримання здорового ваги і активний спосіб життя дійсно можуть підвищити фертильність і навіть збалансувати порушення овуляції, але на здоров’я яйцеклітин і яєчників практично не впливають. І навіть якщо ви абсолютно здорові і дуже активні, на жаль, це не гарантує успішного зачаття.

Факт №5: Ви можете завагітніти в період перименопаузи

Перименпауза — це майже десятирічний період, який передує повного припинення менструальної функції — менопаузи. У цей період вагітність можлива, але важливо пам ” ятати, що шансі не виносити вагітність також істотно підвищуються в цей час.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

five × four =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!