Цікаво знати

Вантажні автомобілі МАЗ: параметри вибору транспортного засобу з урахуванням фактичних потреб

Бортові вантажні транспортні засоби виробництва бренду «МАЗ» відрізняє економічна витрата палива, маневреність, невибагливість в обслуговуванні і маневреність. Модельний ряд представлений середньотоннажними агрегатами, наприклад 5340. Машина добре себе зарекомендувала в справі перевезення на значні відстані. Навіть при наявності складних умов транспортування, вантажівка впорається з поставленим завданням. Замовник, якому потрібні компактність і маневреність, зверне увагу на 4371. У 2-місному кабінеті водій відчуває себе комфортно. Потужність двигуна – 168 «конячок». При шестиступінчастою КП вантажівка розвиває граничну швидкість до 85 км / ч. Вантажопідйомність складе 4,85 т.

Вантажівки для особливих випадків

В асортиментний перелік виробника входить модель 6310 (12). Обидва варіанти відрізняє максимально можливий рівень вантажопідйомності. У будь-яких умовах перевізник впевнений в надійності агрегату. Його характеристики виглядають наступним чином:

  • тентовий тип платформи;
  • 16-ступінчаста коробка передач забезпечує граничну швидкість до 85 км / год;
  • 500-літровий паливний бак гарантує тривалу їзду без дозаправок;
  • потужність двигуна складе 435 л / с.

Модель вибирають компанії, яким потрібно за один-два рази перевести значний обсяг вантажу. При цьому вартість послуги буде на привабливому рівні. Обсяг витрат палива на кожні 100 км шляху зменшує вартість обслуговування.

Дорожній тип вантажного автомобіля

Сучасний тент маз відрізняє простота технічного обслуговування. Наявність широкій дилерській мережі забезпечує швидку доставку запасних частин. Друга перевага – економічна витрата палива. Незалежно від характеристик дорожнього полотна і типу вантажу, що перевозиться, економічна складова залишається на тому рівні, який дозволяє продукції «МАЗ» конкурувати з іншими компаніями. У забезпеченні популярності вантажівок згаданого бренду зіграв двигун. В асортиментному переліку виробника представлені машини з Euro 5. Мінімальний рівень шумового і екологічного забруднення, значний пробіг між проведенням регламентного ТО – переваги середньо- і великотоннажних машин.

Універсальний тип вантажного автомобіля

У деяких ситуаціях машини використовуються на різних типах доріг. У подібній ситуації вибирають моделі 6317 і 5316. Багатоступінчаста КП, підвищений рівень прохідності, зносостійкі шини – сильні сторони машини. Граничний рівень його вантажопідйомності – 11 т. В залежності від модифікації, показник змінюється в більшу або меншу сторону. Середній рівень витрати палива коливається від 40 до 45 л на кожні 100 км. Швидкість руху – оптимальний варіант складе 60 км / год.

Містка кабіна забезпечує комфорт водія на всьому протязі шляху проходження. Оцінити перевагу модельного ряду «МАЗа» можна за умови придбання машини у офіційного дилера. Клієнт отримає гарантійні зобов’язання.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two + 16 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.