Головна / Цікаво знати / Варіанти скління балконів і лоджій

Варіанти скління балконів і лоджій

Остеклення балконів та лоджій – не данина моді, а життєва необхідність. Докладніше про це читайте у статті «Навіщо і чому ми склять балкони і лоджії». Яким Ви мрієте бачити свій балкон або лоджію? Як Ви плануєте використовувати цю додаткову площу? Як зробити її зручною, комфортною і неповторною? Вирішувати вам! Кваліфіковані фахівці компанії «Грінландію» допомагають своїм клієнтам не тільки визначитися з тим, як перетворити балкон або лоджію в комфортне місце відпочинку, а й втілюють у життя Ваші ідеї.

Засклення балконів – це дія, спрямована на надання балкону спеціальних властивостей: захист від вологи і вітру, теплоізоляція, звукоізоляція, додатковий захист від злодіїв і збільшення площі, яку можна комфортно використовувати протягом усього року. Досягається це шляхом установки огороджувальної светопропускающей конструкції з відповідною герметизацією і утепленням.

Перед тим, як вибрати компанію, якій Ви довірите скління свого балкона або лоджії, необхідно зрозуміти, що Ви хочете отримати в результаті скління, для чого це робиться? Адже, як і при розрахунку ціни вікна, на вартість скління впливатиме безліч чинників. Перед тим, як проводити скління балконів, необхідно відповісти на кілька запитань:

– Для яких цілей проводиться скління лоджій (для утеплення житла, для розширення простору квартири, для створення зимового саду і т.д.)?

– Які конструктивні особливості будинку?

– Чи необхідні такі послуги як внутрішня і зовнішня обробка та утеплення?

Володіючи цією інформацією, фахівці компанії «4 этаж» допоможуть Вам вибрати найбільш підходящий варіант скління балкона або лоджії. Остеклення балконів та лоджій – процедура складна. При цьому дуже часто скління супроводжується і додатковими роботами, такими як утеплення та оздоблення. На сайті компанії 4etag.com.ua ви можете замовити остеклення балконів он-лайн. Тому проводити його повинні тільки кваліфіковані фахівці.

Компанія «4 этаж» займається професійним склінням балконів, лоджій, зимових садів, веранд, терас та ін. Тому ми маємо величезний досвід в області виробництва і монтажу світлопрозорих конструкцій. Наші фахівці по Вашому запиту зможуть підготувати проектне рішення по конструкціях будь-якої складності, прорахувати вітрові і статичні навантаження, призвести технічні розрахунки. Монтаж роблять тільки досвідчені фахівці, кваліфікація яких підтверджена щорічної атестацією. Звернувшись в компанію «4 этаж», Ви можете бути впевнені в якості та безпеки продукції, а також в професіоналізмі наших співробітників.

Для скління балконів і лоджій компанія «4 этаж» пропонує кілька варіантів. Найбільш популярні способи скління: тепле скління з використанням конструкцій з профілю ПВХ або холодне скління з використанням алюмінієвих конструкцій.

Переваги скління балконів і лоджій з використанням алюмінієвих конструкцій

Остеклення балконів та лоджій з використанням алюмінієвих конструкцій, або як його ще називають «холодне скління» є оптимальним рішенням для неопалюваних приміщень. Алюміній – легкий і міцний матеріал. Саме тому він такий популярний при склінні балконів. Крім того скління алюмінієвими конструкціями – економічний варіант, який допоможе захистити Ваш балкон від вітру, дощу і снігу. При цьому Ви можете вибрати найбільш зручний для Вас спосіб відкривання стулок або комбінацію з декількох способів – глухі стулки, стулки або розсувні стулки

Перевагами скління балконів алюмінієвими конструкціями є економія корисної площі приміщення, зручність користування, надійність. Розсувні стулки конструкції переміщаються по напрямних на прихованих роликах.

Переваги скління балконів і лоджій з використанням конструкцій з ПВХ профілю

Конструкція для так званого теплого скління виготовляється їх ПВХ профілю. Як заповнення застосовуються склопакети (світлопрозорі конструкції складаються з двох і більше стекол, скріплених між собою в порядку: скло – повітряна камера – скло).

Вибирати теплу систему скління балкона або лоджії має сенс, якщо Вам потрібна додаткова тепло- або звукоізоляція. Наприклад, Ваші вікна виходять на жваву дорогу. Або будинок розташований так, що від сильних вітрів його ніщо не захищає, тому в квартирі дуже холодно. А може, після скління Ви плануєте створити там оранжерею, невеликий зимовий сад? Або Ви хочете зробити перепланування і об’єднати балкон чи лоджію з простором прилеглої кімнати. У всіх цих випадках варто задуматися про вибір «теплого скління» з використанням конструкцій з ПВХ – профілю. У цьому випадку, Ви отримуєте всі переваги пластикового скління.

Яким Ви мрієте бачити свій балкон або лоджію – вирішувати Вам.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

nineteen − eighteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!