Головна / Цікаво знати / «Веб – портал Пенсійного фонду України відкриває нові можливості. Я зареєструвався! А ти?»

«Веб – портал Пенсійного фонду України відкриває нові можливості. Я зареєструвався! А ти?»

25 червня цього року представники Яворівського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області провели флешмоб, за допомогою якого агітували мешканців міста користуватись онлайн – сервісами Веб – порталу електронних послуг Пенсійного фонду України.

З тематичними плакатами в руках : «Веб – портал Пенсійного фонду України відкриває нові можливості. Я зареєструвався! А ти?», учасники акції закликали відкрити для себе нові дистанційні сервіси, які значно заощаджують час і забезпечують отримання послуг, не виходячи з дому.

Під час заходу фахівці сервісного центру інформували містян, що кожен громадянин, який зареєструвався в особистому кабінеті на Веб – порталі, може отримати персональні дані щодо страхового стажу, заробітної плати, з якої сплачені страхові внески, сформувати запити на попередню підготовку документів, подати скаргу, записатись на приймання до фахівців, не виходячи з дому, отримати інформацію про стан розрахунків платників з Пенсійним фондом України (для юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців) тощо. Веб – портал надає дистанційні послуги кожній особі індивідуально та працює з дотриманням вимог до захисту персональних даних.

Всіх зацікавлених запросили зареєструватись на ресурсі та проінформували про способи реєстрації.

Зручно також скористатись послугою СМС – інформування.
Під час флешмобу фахівці роздавали громадянам інформаційні листівки.

Довідково: протягом січня – червня 2019 року Яворівським відділом обслуговування громадян (сервісним центром) на Веб – порталі зареєстровано 221 особа.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

20 + 18 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!