Цікаво знати

«Веб – портал Пенсійного фонду України відкриває нові можливості. Я зареєструвався! А ти?»

25 червня цього року представники Яворівського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області провели флешмоб, за допомогою якого агітували мешканців міста користуватись онлайн – сервісами Веб – порталу електронних послуг Пенсійного фонду України.

З тематичними плакатами в руках : «Веб – портал Пенсійного фонду України відкриває нові можливості. Я зареєструвався! А ти?», учасники акції закликали відкрити для себе нові дистанційні сервіси, які значно заощаджують час і забезпечують отримання послуг, не виходячи з дому.

Під час заходу фахівці сервісного центру інформували містян, що кожен громадянин, який зареєструвався в особистому кабінеті на Веб – порталі, може отримати персональні дані щодо страхового стажу, заробітної плати, з якої сплачені страхові внески, сформувати запити на попередню підготовку документів, подати скаргу, записатись на приймання до фахівців, не виходячи з дому, отримати інформацію про стан розрахунків платників з Пенсійним фондом України (для юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців) тощо. Веб – портал надає дистанційні послуги кожній особі індивідуально та працює з дотриманням вимог до захисту персональних даних.

Всіх зацікавлених запросили зареєструватись на ресурсі та проінформували про способи реєстрації.

Зручно також скористатись послугою СМС – інформування.
Під час флешмобу фахівці роздавали громадянам інформаційні листівки.

Довідково: протягом січня – червня 2019 року Яворівським відділом обслуговування громадян (сервісним центром) на Веб – порталі зареєстровано 221 особа.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.